AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 270 forumowiczów jest online
Obecnie 270 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

"Nie można połączyć kolejnych kont klientów z kontem menedżera"

Nowicjusz ✭

Cześć!
Posiadam konto MCK, do którego jest podpiętych kilka kont AdWords i do tej pory wszystko było w porządku, jednak dzisiaj pojawił się taki oto komunikat, kiedy próbowałem założyć kolejne:

Próbowałem znaleźć jakiś kontakt do Supportu jednak przekierowuje mnie jedynie do Pomocy AdWords, gdzie niestety nie znajduję odpowiedzi na mój problem. Czy ktoś z Was miał podobny przypadek? 

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Ile kont masz dodanych do tego MCK?

Zadzwoń do supportu i zapytaj o ten problem - 800 702 380 - podaj numer id konta MCK

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Niewiele, poniżej 10. Zadzwoniłem do supportu, wysłałem screena i czekam na odpowiedź. Pan powiedział mi, że miał taki przypadek w zeszłym miesiącu i wtedy pomogło usunięcie cookies, tym razem niestety się nie udało. Dam znać jak sprawa się rozwiąże, dzięki za numer, przez konsole AdWords można teraz tylko wysłać maila Emotikon: Szczęśliwy 

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Do jednego konta AdWords może być podpiętych maksymalnie 5 kont MCK.

Może do tego konta, które próbujesz podpiąć, jest już podpiętych 5 kont MCK i dlatego nie możesz podpiąć kolejnego.

https://support.google.com/adwords/answer/6139186?hl=pl

Jeżeli tak jest, to poproś klienta o odczepienie niepotrzebnych kont menedżerów i będzie wszystko ok.

Tomasz Ciepłucha

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Dziękuję, ale chodzi o tworzenie zupełnie nowego konta AdWords poprzez panel MCK

Wschodząca Gwiazda

Z komunikatu, jaki napisałeś, nie wynikało że tworzysz nowe konto z poziomu MCK.

Używasz opcji +KONTO > Nowe konto AdWords?

Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭

Tak, dokładnie. Support napisał mi, że to problem techniczny, nie wiedzą kiedy uda się go rozwiązać, a ja mam problem, gdyż minęło już parę dni i wciąż nie wiem kiedy moje MCK będzie działać poprawnie. Póki co założyłem osobne konto AdWords, które potem sobie podepnę pod MCK, ale na dłuższą metę takie rozwiązanie jest dość uciążliwe. Dam znać jak tylko sprawa się rozwiąże.