AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 183 forumowiczów jest online
Obecnie 183 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

od 6 lat nie mogę uruchomić konta

Nie dotyczy

Postanowiłem 6 lat temu skorzystać z reklamy w AdWords. wpłaciłem 100 zł. i konto nigdy nie zadziałało. Robił to również serwis specjalistyczny. I nikt nie wie dlaczego. W marcu postanowiłem powtórnie zlecić to kompetentnej osobie. Starego konta nie udało się uruchomić. Więc serwis założył nowe, wpłaciłem 50 zł. I otrzymałem odpowiedź ze oba konta zastały zablokowane a przyczyną są podejrzane operacje finansowe na koncie. W odpowiedzi był link za pośrednictwem którego można wypełnić ankietę i opisać swój problem, wykonałem to z cztery razy , brak jakiejkolwiek reakcji, chociaż w linku była informacja ze kontakt nastąpi. Pod telefonem który odbierają panienki nie uzyskałem żadnej kompetentnej odpowiedzi tylko tyle że one widzą to konto że jest zablokowane i nic więcej nie mogą. Żebym wypełnił ankietę i czekał dalej, pytam ile, nie wiedzą. Prywatnie usłyszałem że Google nie muszą odpowiadać. Co mogę jeszcze zrobić żeby to uruchomić lub odzyskać kasę. Kasa przepadła, czekam 6 lat i nic. Po co jest ten telefon do kontaktu z klientem jak tam jest ogólna niemoc. pozdrawiam. stopa.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Czy nie korzystałeś na innych kontach z kuponów AdWords?

Co oznacza, że konto nigdy nie zadziałało. Reklamy nie zostały zatwierdzone? Zawsze mogłeś zamknąć konto i odzyskać środki (jeśli nie było w ogóle kosztów).

Dominik Myślak

Nie dotyczy

Nie miałem innego konta. Reklama nigdy nie została zatwierdzona, dziesiątki prób i nic. Nie chciałem likwidować konta, potem nie miałem czasu a teraz już nie mogę nic zrobić. A podejrzane operacje finansowe to chyba to że wpłaciłem pieniądze i leżą do dziś a oni nimi operują może ja ich powinienem zablokować ale jak mały dużego pobije. Stopa.

Student ✭ ✭ ✭

Twoje pieniądze leżą na koncie AdWords - nikt nimi nie operuje.

Reklamy nie zostały zatwierdzone z jakiegoś powodu - musiały zostać złamane jakieś zasady. 

Co dokładnie chciałeś reklamować?