AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 121 forumowiczów jest online
Obecnie 121 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

brak słów

Nowicjusz ✭

Szanowni Państwo.

Nie wiem jak opisać moje rozczarowanie odnośnie spadku jakości świadczonych przez waz usług.

ponad miesiąc temu korespondowaliśmy w kwestii rozszerzenia lokalizacji w kampanii,
korespondencja zakrawała na jakąś paranoję proszę sobie odświeżyć, w efekcie ustaliliśmy że ja prześlę wam zlecenie wy dodacie to rozszerzenie, i tak też się stało. Następnego dnia zadzwonił Pan i kazał mi wykonać kilka czynności na koncie dodatkowo, zapewniając że teraz wszystko będzie prawidłowo.

Jakież było moje zdziwienie gdy kilka dni temu okazało się że rozszerzenie lokalizacji nadal wyświetla się jak chce na tą okoliczność załączam mam ekranu.

Powtarzam chodzi o rozszerzenie lokalizacji na poziomie kampania. Nadmienię że z systemu korzystam od paru ładnych lat i wiem co znaczy rozszerzenie na poziomu kampanii.

Planuję uruchomić w kwietniu  inną kampanię w Łodzi dla innej firmy i w innej lokalizacji i nie wyobrażam sobie aby zaistniałe niedopatrzenie trwało nadal.

jednocześnie oczekuje zwrotu części kosztów z innych kampanii z racji niewłaściwego wykonania 
przez Państwa usługi

bezczelnością jest włączenie automatycznej odpowiedzi która mówi że skrzynka tylko do wysyłki to gdzie mam pisać ???????????????????????????????????????????? 
Odpowiedź eksperta 1verified_user

brak słów

Wszechwiedzący ✭

Cześć @Barbara N,

Jesteś na forum AdWords gdzie użytkownicy pomagają sobie w obsłudze narzędzi reklamowych Google.

Nie ma tutaj pracowników Google.

Odnosząc się do rozszerzeń lokalizacji:

To nie jest jakaś bardzo trudno sprawa i chętnie ci tutaj pomożemy.

Na początek daj znać czy masz już konto Google Moja Firma.

Podsyłam tez pomocny artykuł:

https://support.google.com/adwords/answer/7189290

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”
Highlighted

brak słów

Najlepszy Współtwórca

Pani Barbaro proszę opisać dokładnie co chciała Pani osiągnąć. Postaramy się pomóc tu na forum. Trochę trudno określać pomoc Supportu Google jako "danie im zlecenia". Oni jedynie pomagają, bądź starają się to zrobić. Przecież Pani nie płaci za pomoc od Google.

Czy problemem było samo zsynchronizowanie konkretnej wizytówki z kontem AdWords?

Jeśli na obu kontach (Google Moja Firma i Google AdWords) jest ten sam adres logowania, to nie powinno być problemu z zaciągnięciem danej wizytówki. Czasem jest problem z ustawieniem filtra jeśli nazwa firmy jest zbyt długa. Wtedy można do danej wizytówki dodać etykietę (w panelu Google Moja Firma) i już na koncie AdWords ustawić filtr dla danej etykiety przy dodawaniu rozszerzenia lokalizacji.

Dominik Myślak