AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 111 forumowiczów jest online
Obecnie 111 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana profilu płatności

[ Edytowane ]
Student ✭

Hej, czy jeżeli jako menedżer klienta zrzeknę się właściciela administracyjnego to jedyny użytkownik z dostępem administracyjnym stanie się przez to właścicielem administracyjnym i czy będzie mógł zmieniać dane w profilu płatności (obecnie nie może)?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zmiana profilu płatności

Najlepszy Współtwórca

Dlaczego teraz użytkownik z dostępem administracyjnym nie ma dostępu do profilu płatności? Na pewno ma dostęp administracyjny?

Podczas odpinania Menadżera Klienta (jeśli na koncie nie ma innego użytkownika z dostępem administracyjnym) upewniłbym się, że nadałem dostęp administracyjny innemu użytkownikowi.

Dominik Myślak

Zmiana profilu płatności

Student ✭

Twierdzi, że "nie może podziałać w temacie płatności na adwordsach bo jesteśmy tam my a jego nie ma". Upewniłem się - ma przyznany dostęp administracyjny. Czyli najlepiej zasugerować mu dodanie samodzielnie nowego użytkownika do profilu płatności i będzie mógł edytować dane do płatności? Czy jeśli ma dostęp administracyjny to może dodać użytkownika (siebie) i nadać mu pełne prawa?

Zmiana profilu płatności

Najlepszy Współtwórca

Zerknij na https://support.google.com/adwords/answer/1704346?hl=pl - dolną sekcję Dostęp do rozliczeń i płatności.

Dominik Myślak

Zmiana profilu płatności

Wszechwiedzący ✭

A czy to nie jest tak, że ten nowy admin powinien skontaktować się z pomocą Google i poprosić o zmianę płatnika na koncie? Wtedy dostaniesz od Google mail z prośbą o zatwierdzenie zmiany płatnika. Po zatwierdzeniu nowy admin będzie mógł szaleć z płatnościami na nowym koncie - tak to chyba przebiega Emotikon: Szczęśliwy

________
Booguś

Zmiana profilu płatności

Student ✭

Ale ja jako menedżer konta mam prawo zmieniać dane w profilu płatności. Więc może wystarczy tylko podmienić dane? Czy zmiana danych na tym jednym koncie spowoduje, że na innych kontach korzystających z tego profilu płatności też zmienią się dane przez co zrobi się dramat?

Zmiana profilu płatności

Najlepszy Współtwórca

Konrad zadzwoń do supportu i dopytaj dokładnie - przedstaw dokładnie problem - i oni podpowiedzą. 800 702 380.

Dane płatnika musisz zmienić tylko na tym koncie AdWords.

Dominik Myślak