AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 311 forumowiczów jest online
Obecnie 311 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Weryfikacja konta - kilka pytań

Nowicjusz ✭

Witam, jestem nowy w Adwords konto założyłem w piątek i mam taki komunikat:
" Twoje konto jest obecnie w trakcie sprawdzania. Okresowo sprawdzamy konta w celach bezpieczeństwa i weryfikacji informacji rozliczeniowych, co trwa około 2-3 dni roboczych. W tym czasie reklamy nie będą wyświetlane, ale ich wyświetlanie zostanie automatycznie wznowione, gdy tylko zakończymy sprawdzanie."

1. Czy każde nowe konto przechodzi przez taką weryfikacje?
2. Czy zdarzają się przypadki, żę po tych 2-3 dniach co tam piszą konto dalej jest weryfikowane?

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Cześć Damian,

1. Nie każde.

2. Jeśli jakiekolwiek moje konto było sprawdzane, to zawsze to trwało około 5-7 dni roboczych.

Dominik Myślak

Dot.: Weryfikacja konta - kilka pytań

Nowicjusz ✭

Kolega jak zakladal nowr konto to minelo juz pewne 20 dni i do tej pory ma napisane ze konto w trakcie weryfikacji...

Tam pisze ze 2-3 dni wiec jak panu to wychodzi w ok. 5 dni?

Pozdrawiam

Najlepszy Współtwórca

Tak to niestety działa. Jeśli sprawdzanie trwa dłużej niż 3 dni robocze, to najlepiej jest zadzwonić do supportu z prośbą bądź pytaniem o przyspieszenie tego procesu.

Dominik Myślak