AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 117 forumowiczów jest online
Obecnie 117 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Support nie potrafi pomóc

Student ✭

Jakiś czas temu radziłem się supportu w sprawie profilu płatności. Nie wdając się w szczegóły zostałem źle poinformowany przez pracownika Google przez co tuż przed wystawianiem faktur (koniec miesiąca) klient pozmieniał profil płatności na kontach do niego nienależących. Jak tylko się zorientowałem natychmiast zadzwoniłem do supportu AdWords. Sprawa od razu nabrała rozpędu i dostawałem kolejne mejle w odpowiedzi na które dawałem kolejne pozwolenia Google na zmiany w profilach płatności. Ale do czasu. W pewnym momencie kontakt się urwał. Mejle w tej sprawie zaczął dostawać natomiast mój klient. Od tego czasu dzwonie do supportu średnio co drugi dzień i za każdym razem otrzymuję inne informacje "przekażemy to do osoby która tym się pierwotnie zajmowała, "za chwilę powinien dostać Pan mejla", "już zmieniamy", "za 10 min sprawa zostanie rozwiązana", "bla bla bla" - za każdym razem inny konsultant mówi co innego. Kontaktów telefonicznych było już ponad 10 a problem dalej jest nierozwiązany i nikt z obsługi Google nie poczuwa się rozwiązania tej kwestii. Tracę powoli nadzieję na to, że Google zajmie się tą sprawą bo kolejne telefony nic nie dają - każdy kontakt to zerowy efekt mimo zapewnień i cisza, żadnej informacji zwrotnej.

Macie jakieś pomysły co jeszcze mogę zrobić skoro wielokrotny kontakt z obsługą nie daje nic? Mogę gdzieś zgłosić swoje zażalenie na opieszałość pracowników supportu?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Po Twoim wpisie nie wiemy dokładnie w czym problem, ale bazując na tym, że ma to związek z profilem płatności/płatnościami to my nie pomożemy. Jedyny kontakt i ludzie, którzy mogą coś zmienić to support.

Może masz swojego opiekuna agencyjnego - spróbowałbym jeszcze kontaktu z nim i próby wyjaśnienia/wyprostowania sprawy.

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Postaraj się kontynuować korespondencję z jedną osobą w tym samym wątku (wiadomość ma identyfikator w tytule).

Jeśli dzwonisz poproś tę osobę. Jeśli nie jest dostępna poproś o kontakt zwrotny (również mailem).

Z taką uporządkowaną korespondencję łatwiej jest się zapoznać obu stronom i ew. zorientować o co chodzi osobie która czasem musi przejąć daną korespondencję lub przekaże temat dalej.

Dane płatnicze na kontach możesz przywrócić na kontach wspólnie z klientami (lub samodzielnie za aprobatą klienta).

Problem może pojawić się jedynie z danymi na fakturach o ile szybko nie przywrócisz poprzednich danych .