AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 109 forumowiczów jest online
Obecnie 109 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozszerzenie lokalizacji - Oczekuje na sprawdzenie (kilka dni)

Student ✭

Ile w praktyce trzeba czekać na zatwierdzenie rozszerzenia lokalizacji? Do tej pory nie było z tym problemów, ale na jednym z kont status "oczekuje na sprawdzenie" utrzymuje się już od kilku dni (to już grubo ponad 72 godziny). Rozszerzenie opiera się na synchronizacji z Google Moja Firma. (1 zsynchronizowana lokalizacja). Zdarzają się przypadki, że trzeba czekać tak długo czy coś jest nie tak?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Stanisław S
sierpnia 2016

Dot.: Rozszerzenie lokalizacji - Oczekuje na sprawdzenie (kilka dni)

Wszechwiedzący ✭
Hej Emotikon: Szczęśliwy Mnie się zdarzały, ale po takim czasie chyba można już napisać do pomocy Google.
________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Stanisław S
sierpnia 2016

Wszechwiedzący ✭
Hej Emotikon: Szczęśliwy Mnie się zdarzały, ale po takim czasie chyba można już napisać do pomocy Google.
________
Booguś

Student ✭
Napisałem. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

Wszechwiedzący ✭
Mogę podpowiedzieć jeszcze jedną rzecz. Kiedyś miałem problemy z zatwierdzeniem takiego rozszerzenia i nawet pisanie do Google nie pomogło. A wystarczyło zmienić nazwę firmy na krótką (z bardzo długiej) i zatwierdzenie nastąpiło błyskawicznie. Może przypadek, a może...
________
Booguś

Wschodząca Gwiazda
Czasem usuniecie i wprowadzenie ponownie pomaga na zatwierdzenie ( nie tylko tego rozszerzenia :-) ). Adaśko

Student ✭
Ok. Rozszerzenie zostało zaakceptowane. Domyślam się, że to skutek wiadomości wysłanej do pomocy.