AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 114 forumowiczów jest online
Obecnie 114 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problemy z wydajnością konta AdWords

Student ✭ ✭

Czy mieliście do czynienia z problemami wydajnościowymi na koncie AdWords? Przy liczbie ponad 100 kampanii i ponad 300 grup reklam strony przeładowują się w ostatnim czasie bardzo wolno. Oczekiwanie kilku, czasem kilkunastu sekund na załadowanie widoku jest dość irytujące. 

Czy można coś z tym zrobić?

Problemy z wydajnością konta AdWords

Wszechwiedzący ✭

Cześć Łukasz Emotikon: Szczęśliwy

Ja mam to samo, a łącze turbo-mega-hiper-wypas-szybkie. Pozostaje więc chyba potraktować sytuację (miejmy nadzieję tymczasową) jako dobrą okazję do trenowania cierpliwości Emotikon: Mrugający

Jakimś wyjściem z sytuacji jest praca na Edytorze.

________
Booguś

Dot.: Problemy z wydajnością konta AdWords

Student ✭ ✭
Wydajność w AdWords można zwiększyć ograniczając zakres danych, na których się pracuje.

wydajnosc_adwords.png

Dot.: Problemy z wydajnością konta AdWords

Wszechwiedzący ✭
To prawda, podobnie jak pracując na każdej kampanii oddzielnie też wszystko będzie zwykle działać szybciej szczególnie jeśli ustawi się minimalną ilość wierszy do wyświetlania.
________
Booguś