AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 218 forumowiczów jest online
Obecnie 218 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z dodaniem do Konta Menedżera

Student ✭

Hej,

klienci wysyłają dostępy do konta na adres na którym mamy konto menedżera - wchodzę na mejla i je akceptuje ale nie są one przypisywane bezpośrednio pod konto menedżera tylko występują w formie jak na załączonym obrazku. Jak zrobić żeby te konta mieć bezpośrednio pod kontem menedżera?

1.jpg

I drugie pytanie: dostałem dostęp do konta od klienta ale chciałbym przerwać dostęp. Niestety nie mam takiej opcji. Czy można samemu przerwać dostęp czy muszę pisać do klienta, żeby zrobił to administrator?

2.jpg

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Konrad S
listopad

Najlepszy Współtwórca

Aby podłączyć konto Klienta wystarczy, że Klient podeśle Wam 10 cyfrowy numer Id konta AdWords, a wy je dodacie do MCK. https://support.google.com/adwords/answer/7459601

Jeśli akceptujecie zaproszenie na mailu MCK, to tak naprawdę stajecie się administratorem tego konta - ale nie jest ono podczepione pod MCK.

Klient musi Was odłączyć.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Konrad S
listopad

Najlepszy Współtwórca

Aby podłączyć konto Klienta wystarczy, że Klient podeśle Wam 10 cyfrowy numer Id konta AdWords, a wy je dodacie do MCK. https://support.google.com/adwords/answer/7459601

Jeśli akceptujecie zaproszenie na mailu MCK, to tak naprawdę stajecie się administratorem tego konta - ale nie jest ono podczepione pod MCK.

Klient musi Was odłączyć.

Dominik Myślak