AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 68 forumowiczów jest online
Obecnie 68 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Planer słów kluczowych

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Cześć,

Czy zwróciliście uwagę, że Planer trochę inaczej działa ostatnio na niektóre słowa?

Wpisuję "księgowa warszawa", a on wyświetla mi "księgowość warszawa" :/ albo wpisuję "księgowa" a on proponuje tylko "księgowy" Emotikon: Mrugający

planer.JPGplaner2.JPG

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Planer słów kluczowych

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześć Agnieszka Emotikon: Szczęśliwy

Tak teraz działa dopasowanie ścisłe Emotikon: Mrugający Dodatkowo wygląda na to, że Planer niestety nie jest genderem. 

________
Booguś

Planer słów kluczowych

Nowicjusz ✭

Ehh Emotikon: Smutny

Wg. mnie jest spora różnica gdy ktoś wpisuje księgowa warszawa a księgowość warszawa... Mogłabym lepiej dopasować tekst reklamy...

Planer słów kluczowych

Wszechwiedzący ✭

To prawda. No ale przecież można pomimo tej dramatycznej sytuacji zrobić oddzielne grupy reklam na te frazy, a jeśli system będzie je mieszał pomiędzy grupami to pododawać jako wykluczone (albo od razu to zrobić dla pewności).

________
Booguś

Planer słów kluczowych

Nowicjusz ✭

Dzięki @Booguś w kampanii sobie poradzę ale chciałam coś pokazać w Planerze klientowi a tu taki zonk Emotikon: Mrugający

Planer słów kluczowych

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Może tym, bo okazuje się, że chociaż Google Trends jest genderem: https://trends.google.pl/trends/explore?geo=PL&q=ksi%C4%99gowa%20warszawa,ksi%C4%99gowy%20warszawa,k... Jeśli jednak potrzebujesz pokazać różnice w ilości wyszukiwań to chyba pozostają Ci zewnętrzne keyword tools-y....

________
Booguś

Planer słów kluczowych

Wschodząca Gwiazda

Wydaje mi się, że jest jakiś bug aktualnie w planerze. Bo działa niepoprawnie. Poczekaj do poniedziałku i spróbuj ponownie. Pozdrawiam Adaśko