AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 115 forumowiczów jest online
Obecnie 115 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowe produkty nie widoczne w Google Merchant Center

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

od kliku dni nie pojawiają się nowo dodane produkty w sklepie w Google Merchant Center. Czy ktoś wie czym może być to spowodowane?

Wszechwiedzący ✭

Cześć Mariusz,

Zacznijmy od tego czy widzisz je w Merchant Centre?

Jeśli tak i są zaakceptowane tzn. nie ma przynich żadnych błędów to trzeba je po prostu wydzielić w kampanii zakupowej.

Zapewne wpadły do "Everything Else" i są albo wykluczone albo mają niską stawkę.

Napisz coś więcej to sróbujemy to rozwiązać.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Dot.: Nowe produkty nie widoczne w Google Merchant Center

Nowicjusz ✭
Są nie widoczne w Marchant Center. Plik danych był aktualizowany ale nie pobrało żadnego nowego produktu.

Magister ✭

Prawdopodobnie oczekują na weryfikację przez pracowników Google

Wszechwiedzący ✭

Moim zdanim produkty powinny być widoczne w Merchant Centre.

Jeśli produkt jest w trakcie sprawdzania to stan ten można sprawdzić za pomocą statusu produkty.

Obstawiałbym raczej błąd w pliku danych.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Nowicjusz ✭

Chyba będzie to jednak błąd w pliku danych. Tylko teraz mam problem ponieważ ustawiały to osoby trzecie a ja nie wiem jak sprawdzić co z plikiem jest nie tak.

Wszechwiedzący ✭

Może warto jednak porozmawiać z osobami, które są za to odpowiedzialne?