AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 141 forumowiczów jest online
Obecnie 141 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowa wersja Adwords - nie widzę reklam w nowym panelu

Nowicjusz ✭

w nowej wersji Adwords nie widzę kompletnie nic w podzakładkach "Reklamy i rozszerzenia". jak się przełącze na stary panel to wszystko oczywiście jest widoczne.

2.PNG

mam też problem z widocznością na liście nazw "grup reklam" - są stworzone, ale nazwę mogę tylko podejrzeć jak najadę na poste pole gdzie powinna byc widoczna nazwa i wybiorę opcje edytuj.

1.PNG     

ma ktoś pomysł co może być przyczyną ?

Wszechwiedzący ✭

Cześć @joanna k,

Widzę dwie opcje:

1 Spróbuj inna przeglądarkę 

2. Poczekaj do jutra.

Jeśli problem ten występuję przez dłuższy czas i powyższe nie pomogło to sugeruję kontakt z pomocą techniczną.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Nowicjusz ✭

cześć Krzysztof,

opcja 1 - sprawdziłam na IE ale poinformował mnie że nie wspiera nowej wersji, więc nie mam co sprawdzać. 

Chrome - w trybie podstawowym nie wyświetla nic

teraz spróbowałam jeszcze 

Chrome incognito - wyświetla prawidłowo Emotikon: Szczęśliwy 

poczyszczę ciasteczka i może ruszy. 

a jak nie to poczekam zostaje opcja nr.2 Emotikon: Szczęśliwy

Wszechwiedzący ✭

No i pięknie :-)

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Magister ✭

Temat troche odkopuj ę, ale czy macie podobnie z wyborem strategii stawek ? W sensie że, w nowy nie widać wszystkich które widać w starym widoku! 

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

Nowicjusz ✭

Michał, na google chrome wielu rzeczy nie było widać, za to w trybie incognito (Ctrl + Shift + N) lub np. na EDGE widziałam wszystko. 

Pomogło przeinstalowanie google chroma, teraz widzę wszystko Emotikon: Szczęśliwy

Magister ✭

@joanna k dzięki, u mnie safari Emotikon: Szczęśliwy

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics