AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 112 forumowiczów jest online
Obecnie 112 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie mogę utworzyć reklamy - Brak strony głównej Adwords

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

poz zalogowaniu do oogle Adwords od razu otwiera się okno utworzenia pierwszej kampanii... Powinna otworzyć się strona głowna gdzie po kliknięciu "Kampania" tworzymy odpowiedni rodzaj reklamy.. U mnie tego nie ma.. Chciałbym stworzyć reklamę In_Stream jednego z moich filmów na YT. Próbowałem przez promuj w menedżerze filmów na YT i w momencie przekierowania na stronę Adwords po zalogowaniu otwiera się również okno tworzenia nowej kampanii które w ogóle nie pasuje do tego co już utworzyłem. 
Utworzyłem również zupełnie nowego konto google i z na te dane konto Adwords i było to samo.

Pomoże ktoś ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: CBR 6
listopada 2016

Nowicjusz ✭ ✭

dokładnie, należało utworzyć jakąkolwiek kampanie aby uruchomić całe google adwords Emotikon: Szczęśliwy
problem rozwiązany (y)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszechwiedzący ✭

Cześć CBR 6 Emotikon: Szczęśliwy

Ostatnio wprowadzane są zmiany i stąd zamieszanie. Stwórz jakąkolwiek kampanię, jakąś reklamę i słowo kluczowe ze stawką 1gr. Jak już to zrobisz to sobie taką stworzoną kampanię usuń i utworzysz sobie wtedy już bez problemu kampanię wideo. Pewnie są lepsze sposoby, ale ja ostatnio tak zrobiłem i jeszcze żyję, więc... Emotikon: Mrugający

________
Booguś

Nowicjusz ✭ ✭

Wlasni taki miałem zamiar, a dokladniej pomyślałem że zaryzykuje i utworze po raz pierwszy jakąś reklamę co być może spowoduje pojawienie pełnej strony adwords w celu zarządzania ów reklamą :-) dzięki za naprowadzenie 👍

Profesjonalista ✭ ✭

Miałem tak samo ostatnio, tak jak Boguś pisze, musisz uruchomić byle jaka kampanie tak aby pojawił się ekran standardowy, usługa adwords jak i całe Google stale i dynamicznie się zmienia, stąd takie "nowości"

Być może za jakiś czas problem sam zniknie i nie będziemy mieli potrzeby takich kombinacji.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: CBR 6
listopada 2016

Nowicjusz ✭ ✭

dokładnie, należało utworzyć jakąkolwiek kampanie aby uruchomić całe google adwords Emotikon: Szczęśliwy
problem rozwiązany (y)