AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 106 forumowiczów jest online
Obecnie 106 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Likwidacja konta.

Nowicjusz ✭

Dzień Dobry!

Przez przypadek założyłem konto adwords dodałem domenę (kampanie itd.) żeby zboczyć co to jest i do czego służy ale zauważyłem że jest to dla firm a ja jestem osoba fizyczną złożyłem wniosek o usunięcie konta ale wyświetla mi się:
Przepraszam że tutaj ale nie am gdzie. Jak mogę usunąć moje konto? Żadne opłaty nie zostały mi naliczone.

Zakończ działania na koncie płatności - Musisz zrealizować wszystkie zwroty środków i uregulować naliczone obciążenia. Napraw to
Szczegóły zwrotu
Konto zostało usunięte 11 lip 2017
Uwaga: w związku z tym, że saldo może ulec zmianie w ciągu kolejnych kilku dni, konto może zostać obciążone jeszcze raz.
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Likwidacja konta.

Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

z Twojej wypowiedzi wynika, że złożyłeś wniosek o usunięcie konta i to by było na tyle formalności.

Powyższy komunikat dot. osób, które wpłacały pieniądze na konto AdWords.

Nie masz więc żadnych powodów do obaw Emotikon: Szczęśliwy

więcej informacji: https://support.google.com/adwords/answer/2424604?hl=pl

Likwidacja konta.

Najlepszy Współtwórca

Adam tak jak napisał Tomasz nie masz czym się obawiać. To standardowe powiadomienia w przypadku, gdybyś korzystał z AdWords, czyli wpłacał środki. Nie wpłacałeś, więc Google nie ma co Ci pobrać za kliknięcia do momentu likwidacji konta, ale i nie zwróci Ci środków bo ich nie wpłacałeś Emotikon: Szczęśliwy

Dominik Myślak