AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 181 forumowiczów jest online
Obecnie 181 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dostęp do konta adwords

Nowicjusz ✭

Witam,

mam powazny problem , zajmuje sie tworzeniem reklam adwords od paru lat na swoje potrzeby.

Niestety zapomniałem nazwy konta adwords z ktorego utworzyłem kampanię i nie moge sie zalogowac aby ją zatrzymać. 

Kampania działa i licznik bije a ja nie mogę go wyłaczyć w zaden sposób.

Musiala wdac sie literówka gdy tworzylem konto adwords, ale zadne podobne nazwy nie działaja.

Jak uzyskać informacje z jakiego konta google utworzona jest ta reklama.

Chodzi o nazwę tego konta.

Dziekuje za pomoc....:/

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
czerwiec

Dostęp do konta adwords

Wschodząca Gwiazda

Zadzwoń na infolinie - 800 702 380.  Jeżeli jesteś właścicielem konta odzyskasz dostęp.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Dostęp do konta adwords

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześć,

Konto AdWords jest przypisane do ogólnego konta Google - tam gdziesz masz Gmaila, Kalendarz itp.

Być może jest gdzies login do tego konta?

Inna przeglądarka?

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
czerwiec

Dostęp do konta adwords

Wschodząca Gwiazda

Zadzwoń na infolinie - 800 702 380.  Jeżeli jesteś właścicielem konta odzyskasz dostęp.

Dostęp do konta adwords

Nowicjusz ✭

Hej, wiem ze jest przypisane ale wlasnie nie wiem jaki jest login.
Probowalem wszytkie mozliwe lirterowki i nic. Nie znajduje tego konta.
Konto tworzylem na szybko.. :/
Mama wrazenie ze sytuacja jest bez wyjscia... Totalna masakra.

Dostęp do konta adwords

Wszechwiedzący ✭

Spokojnie.

Tak jak napisał Adam, zadzwoń do supportu oni pomogą ci rozwiązać sprawę.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Dostęp do konta adwords

Nowicjusz ✭

Witam i proszę o poradę w podobnym problemie. Nie mogę odzyskać dostępu do konta, gdyż poprzedni administrator zmienił mi hasło i wszystkie dane przywracania hasła zmienił na swoje, po czym zerwał ze mną kontakt. Rozpocząłem procedurę przywracania dostępu poprzez adword-support. Wypełniłem wszystkie wymagania a oni ciągle wymyślają nowe i w rezultacie nadal nie mam dostępu mimo, że jest tam moja reklama i płatność za reklamę. Moje zapytanie jest następujace: gdzie mogę interweniować wyżej lub złożyć skargę na adwords-support (Dublin - Ireland), poza nimi, bo wszystkie dotychczasowe próby spływają do nich - bez odpowiedzi.

Dostęp do konta adwords

Magister ✭

Jak dla mnie jedyna nadzieje w supporcie o którym pisał Adam - 800 702 380

Dostęp do konta adwords

Najlepszy Współtwórca

Panie Kazimierzu jedyną osobą, która zawiniła jest Pana współpracownik. Support Google wykonuje Swoją pracę i trzyma się Swoich procedur. Proszę sobie wyobrazić sytuację, że ktoś postronny chce w taki sam sposób dostać się do Pana konta - wszystko należy zweryfikować.

Jeśli na danym koncie dane rozliczeniowe podane są Pana i Pana karta kredytowa, to powinno pójść łatwiej. Jestem takim samym użytkownikiem jak Pan - proszę o cierpliwość.

Jak długo już trwa procedura?

Najlepiej będzie dzwonić do supportu i w grzecznej rozmowie starać się uzyskiwać informacje na temat statusu sprawy i czasu realizacji.

Dominik Myślak

Dostęp do konta adwords

Nowicjusz ✭

Dziękuję Panu za odpowiedź, jednak nie byłbym takim optymistą jak Pan. W moim przypadku wszystko jest zbyt jasne (i nazwisko i karta i płatność), aby mieli powód tak mnie zwodzić. Dlatego szukam nadrzędnej jednostki która jest nad nimi i która powinna sprawdzić moją sprawę, która jest bardziej poważna, ale o tym nie będę pisać na forum.  A nie oni sami będą się sprawdzać!  - conajmniej dziwna sytuacja jak na taką korporację jak Google. Stad moje zapytanie. Szkoda ze jest tak mały odzew.  Pozdrawiam,