AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 135 forumowiczów jest online
Obecnie 135 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ciąg zawiera niedozwolone znaki - nie moge zmienic strony docelowej!!

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam 

Prosilbym o pomoc: otoz mam kampanie i rozszerzenie reklam. W rozszerzeniu w czasie edycji (poza opisem, naglowkiem etc.) jest opcja sciezki dostepu czyli strony docelowej do ktorej ma sie odnosic rozszerzenie. Moja sciezka akturalna to http://noescape.es/ i chce zmienic na http://noescape.es/indexes.html - dostaje komunikat: Ciąg zawiera niedozwolone znaki

WHY?? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześć Miguel,

Spróbuj dodać www.

Lub przełączyć się między nową <-> starą wersją interfejsu.

Może to jakiś chwilowy problem.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Najlepszy Współtwórca

W tj chwili to nazywa się adres końcowy - czy na pewno w dobre miejsce wpisujesz adres końcowy? Czy nie masz tam jakiejś literówki?

Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

100% pewny - brak literowek - probowalem wpisywac rozne adresy z tym samym rezultatem. 
To wyglada tak www.noescape.es/..........Sciezka1.../sciezka2..../ 
Pierwsza czesc z www jest nieedytowalna. Moge edytowac sciezka1 i 2. 
Chwilowy problem raczej tez nie bo juz od pewnego czasu probowalem to zmienic ale teraz dopiero jest mi naprawde potrzebne. 

Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny  Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny  Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny  Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny 

P.S. 
Wlasnie sprawdzilem w starej wersji - ten sam komunikat

Wszechwiedzący ✭

Bez infolinii się chyba nie obejdzie: 800 702 380

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Dot.: Ciąg zawiera niedozwolone znaki - nie moge zmienic strony docelo

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Tak to wygląda jak poniżej. Najlepiej by było, żebyś zrobił screen tego co wpisujesz i gdzie. Istotne jest to, że sam adres końcowy wpisujesz tylko w Końcowy URL, a w sekcji Ścieżka adres główny/domena główna sama się załaduje natomiast Ścieżka 1 i Ścieżka 2 to nie jest url tylko jakieś frazy - ja np. wrzucam tu słowo kluczowe, ale nie może tu być spacji.

Screen Shot 07-06-18 at 07.41 PM.PNG

Screen Shot 07-06-18 at 07.42 PM.PNG

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

buahaha - i´m the idiot :=) 
Nie popatrzylem na pierwsza linijke Koncowy URL Emotikon: Szczęśliwy 

My bad - sorry za stracenie Waszego czasu Emotikon: Smutny

Wszechwiedzący ✭

LOL Miguel stawia wszystkim piwo