AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 287 forumowiczów jest online
Obecnie 287 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak zakładki narzędzia w google adwords

Nowicjusz ✭

Witam, może ktoś mi pomoże? Po zalogowaniu do google adwords nie widzę zakładki narzędzia aby móc skorzystać z plannera słów kluczowych. Widzę tylko "informacje o twojej firmie", "twoja pierwsza kampania" i "płatność". Co jest nie tak? Bez logowania nie ma możliwości skorzytania z plannera a po zalogowaniu klops............. Uprzejmie proszę o pomoc.

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześć yoannka Emotikon: Szczęśliwy

Czy na koncie jest prowadzona aktywna kampania AdWords i korzystasz z przeglądarki Chrome...?

________
Booguś

Dot.: Brak zakładki narzędzia w google adwords

Nowicjusz ✭

@Booguś napisał(a):

Cześć yoannka Emotikon: Szczęśliwy

Czy na koncie jest prowadzona aktywna kampania AdWords i korzystasz z przeglądarki Chrome...?

Cześć Boguś Emotikon: Szczęśliwy

nie aktywowałam jeszcze kampanii, przymierzam się Emotikon: Mrugający korzystam z Chroma i z Mozilli, na adwords logowałam się z Chroma...

Wszechwiedzący ✭

Przymierzanie to bardzo słuszna koncepcja, ale jeśli chcesz skorzystać z dobrodziejstwa Planera to musisz przejść do etapu "akcja" ponieważ dopóki nie aktywujesz kampanii - Planer nie będzie dostępny. Emotikon: Obojętny

________
Booguś

Nowicjusz ✭

Dziękuję za odpowiedź, w takim razie nie mam wyjścia jak tylko uruchomić kampanię Emotikon: Bardzo szczęśliwy