AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 204 forumowiczów jest online
Obecnie 204 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak wyświetleń w kampanii display na youtube

Student ✭

Stworzyłem kampanie w sieci reklamowej (wszystkie funkcje), w której chciałbym wyświetlać bannery graficzne tylko w ramach serwisu youtube użytkownikom o określonych zainteresowaniach. Ustawiłem jako jedyne miejsce docelowe youtube.com i wybrałem jedną kategorię zainteresowań, ale kampania nie generuje żadnych wyświetleń. Poza wspomnianymi metodami kierowania nie ma żadnych innych w sieci reklamowej. W ustawieniach geograficznych wybrano Polskę, a w języku polski i angielski. Wiem, że w Youtube mogą się pojawiać reklamy w określonym rozmiarze, ale takie znajdują się w tej kampanii. W czym może być problem?  Może ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Stanisław S
kwietnia 2017

Wszechwiedzący ✭

Cześć Stanisław Emotikon: Szczęśliwy

Ja spotkałem się z takim przypadkiem wtedy gdy upłynęło niewiele czasu od stworzenia kampanii (poniżej 24h) lub reklamy nie były jeszcze zatwierdzone lub ustawiłem za niskie stawki. Generalnie mam też wrażenie, że im bardziej zawęzi się grupę docelową tym dłuższy okres oczekiwania na uruchomienie kampanii.

________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Stanisław S
kwietnia 2017

Wszechwiedzący ✭

Cześć Stanisław Emotikon: Szczęśliwy

Ja spotkałem się z takim przypadkiem wtedy gdy upłynęło niewiele czasu od stworzenia kampanii (poniżej 24h) lub reklamy nie były jeszcze zatwierdzone lub ustawiłem za niskie stawki. Generalnie mam też wrażenie, że im bardziej zawęzi się grupę docelową tym dłuższy okres oczekiwania na uruchomienie kampanii.

________
Booguś

Student ✭

Wygląda na to, że tak własnie było - chodzi o wydłużony okres oczekiwania na uruchomienie. Co prawda kampania była utworzona już nieco wcześniej i wszystkie reklamy były zatwierdzone, ale dopiero teraz pojawiły się pierwsze wyświetlenia/kliknięcia pomimo tego, że żadnych modyfikacji nie wprowadzałem.