AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 58 forumowiczów jest online
Obecnie 58 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

AdWords Express zamknął dostęp do AdWords

Nowicjusz ✭

Witajcie,

przy tworzeniu konta AdWords dla firmy, domyślnie przekierowało mnie do konta AdWords Express.

Nie było by w tym nic szczególnie rażącego, gdyby nie fakt, że muszę zarządzać tym kontem z innego adresu e-mail.

Tu się zaczynają schody, ponieważ w ustawieniach AdWE, nie ma opcji zarządzania użytkownikami.

Udałem się na stronę startową AdWE i znalazłem link "Chcesz reklamować się na większym obszarze? Wypróbuj AdWords".

Zrozumiałem to w ten sposób, że w sytuacji, w której AdWE nie spełnia oczekiwań, zarejestruj regularne, prawilne, sielskie AdWords.

Ucieszyłem się, kliknąłem na link i jakież było moje zdziwienie, gdy przekierowało mnie do AdWE.

Jednym słowem - POMOCY.

Jak teraz mogę migrować się z AdWE do AdW?

Pozdr,

MN

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mariusz N
września 2016

Dot.: AdWords Express zamknął dostęp do AdWords

Najlepszy Współtwórca
Mariusz zerknij na ten temat w supporcie https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/AdWords-Express/Ciagle-przekierowanie-na-Adwords-Express/m... - to powinieneś znaleźć odpowiedź

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mariusz N
września 2016

Najlepszy Współtwórca
Mariusz zerknij na ten temat w supporcie https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/AdWords-Express/Ciagle-przekierowanie-na-Adwords-Express/m... - to powinieneś znaleźć odpowiedź

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Dzięki,
100% skuteczne rozwiązanie.

MN