Obecnie 218 forumowiczów jest online
Obecnie 218 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

jak odblokować konto i odzyskać wpłacone pieniądze na reklamę?

Nowicjusz ✭

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Maciek co masz na myśli pisząc odblokować konto? 

1. Nie możesz się zalogować?

2. Masz zawieszone konto z powodu naruszeń regulaminu?

ad 1. Spróbuj odzyskać hasło - przejdź proces Znajdź moje konto.

ad 2. Aby odzyskać pozostałe środki na koncie AdWords trzeba "usunąć" konto. 

trybik w prawym górnym rogu >> Ustawienia konta >> Ustawienia i sekcja Likwidacja konta

Pamiętaj jednak, że procedura chwilkę trwa, ponieważ konto jest rozliczane. Procedura może trwać 4 tygodnie.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Otrzymałem kupon rabatowy na moje dane, w międzyczasie firma zmieniła właściciela. W firmie mam pełnomocnictwo. Konto zostało zablokowane ale widać tam wpłacone pieniądze. Temat ciągnie się już 2 lata, nie pomogły telefony i listy do siedziby. Na infolinii łączą mnie z księgowością a tam mnie odrzucają.

Wschodząca Gwiazda

Jeżeli są to środki wpłacone a nie z kuponu, to nie powinno być problemu z ich odzyskaniem. Tak jak napisał Dominik, musisz zlikwidować konto, tutaj masz artykuł na ten temat https://support.google.com/adwords/answer/2424604?hl=pl

Nowicjusz ✭

Czy jest możliwość odzyskania loginu i hasła do konta? Firma reklamowa wysłała mi mój ID- niestety w zapisie xxx-xxx-xxx, a faktycznie ma być nr składający się z 10 liczb.

Najlepszy Współtwórca

Domyślam się, że sytuacja jest skomplikowana, ale musisz poprosić tą firmę o poprawny numer ID.

Jeśli podawaliście i znacie numer pomocniczy bądź mail to tak.

Dominik Myślak