Obecnie 303 forumowiczów jest online
Obecnie 303 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zablokowane konto adwords

Nowicjusz ✭

Witam. Od ok.2 tygodni męczę się z blokadami na moim koncie AdWords. Najpierw zawieszone zostało moje konto Merchant Center. Już udało mi się je odblokować. Następnie zablokowano moje konto AdWords, również udało mi się je odblokować. Gdy wpłaciłem kwotę 3800 zł używając mojej karty kredytowej konto ponownie zostało zablokowane. Wypełniłem wniosek, opisałem sytuacje, podałem szczegóły płatności ale konto ciągle jest zablokowany. Wniosek wypełniałem już z 10 razy i ciągle otrzymuje takiego maila zwrotnego "Dziękujemy za okazaną cierpliwość. Potwierdziliśmy, że Twoje konto narusza zasady AdWords. Decyzja ta jest ostateczna, co oznacza, że konto nie zostanie ponownie aktywowane. Prosimy nie tworzyć dodatkowych kont AdWords, ponieważ one również zostaną zawieszone.". Chcę reklamować mój sklep internetowy ze sprzętem elektronicznym. Ostatnio zwróciłem uwagę, że dane w "Cookis" i "Zwrot produktów" były błędnie podane. Poprawiłem ten błąd i wysłałem kolejny wniosek nadmieniając zmianę. Bez skutku. Dzwoniłem dziś do AdWords i nic konkretnego nie powiedzieli, coś w stylu "najpewniej blokada automatyczna, trzeba wysłać maila i czekać". Tylko, że tych maili wysłałem już multum. Jest w ogóle sens wysyłać kolejne jeżeli nie wiem nawet czego dotyczy blokada ? Chcę nadmienić, że karta kredytowa użyta do płatności została wydana przez zagraniczny serwis advcash.com który nie rozpoznaje Polskich znaków w moim adresie i nazwie miejscowości. Na początku jak dodałem kartę kredytową podałem dane z Polskimi znakami dokonałem płatności na kwotę 100 zł. Kampania przez chwilę działała za te 100 zł. Później zorientowałem się, że dane na karcie są bez Polskich znaków zmieniłem w adwords na te bez Polskich znaków i dokonałem płatności na kwotę 3800 zł i konto zostało zablokowane. W adwords widnieje taki komunikat " Twoje konto zostało zawieszone - Zawiesiliśmy Twoje konto AdWords, bo poważnie narusza nasze zasady reklamowe lub naruszenia się powtarzają. ". Nadmieniam, że posiadam tylko jedno konto AdWords. Korzystam czasem z otwartych sieci WI-FI czy może mieć to jakiś wpływ i powiązali moje konto z jakimś innym ?Jak mam się dowiedzieć co poprawić, żeby przywrócić moje konto do stanu używania?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Zapewne problem jest gdzieś na poziomie płatności.

Na pewno masz tylko jedno konto? Nie nadużywałeś kuponów AdWords?

Wytłumacz nieco jaśniej o co chodzi z polskimi znakami. Piszesz o danych dodawanych przy karcie kredytowej?

Może dodaj je z polskimi znakami - wtedy działało.

Dominik Myślak

Dot.: Zablokowane konto adwords

Nowicjusz ✭

Dzwoniłem jeszcze raz do AdWords, konsultant powiedział " blokada z powodu opinii na temat niewiadomego pochodzenia środków oraz błędnej konfiguracji usług" . Na pewno mam tylko jedno konto i nie używałem jeszcze kuponu (chyba już za późno na jego dodanie).

Tak chodzi mi o dane karty kredytowej które podałem w AdWords. Najpierw wpłaciłem 100 zł podając dane z Polskimi znakami, później zorientowałem się, że karta została wydana bez Polskich znaków i zminiłem dane w AdWords, następnie dokonałem płatności na kwotę 3800 zł. Mam wszystko udokumentowane w serwisie advcash.com, robiłem screena, wysłałem w odwołaniu od blokady ale bez efektów. Jakieś sugestie co mógłbym zrobić ?

Najlepszy Współtwórca

Czy na pewno było trzeba zmieniać na bez polskich znaków. 

Niestety ale zostaje Ci jedynie kontakt z supportem i próba rozwiązania problemu.

Dominik Myślak