Obecnie 204 forumowiczów jest online
Obecnie 204 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Nowicjusz ✭

Dostaję taki błąd tworząć uniwersalną kampanię promującą aplikację za każdym razem gdy wpisuję w pole "pomysł na tekst reklamy" teksty w języku angielskim!

Jak rozwiązać ten błąd?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Łukasz P
kwietnia 2017

Wszechwiedzący ✭

Dziwne. To może stwórz kampanię z polskim tekstem, a potem stworzoną kampanię zawieś i wtedy po edycji zmień tekst na angielski? Albo dodaj jedno słowo po angielsku i zobacz czy zaakceptuje. Bo jeśli zaakceptuje i będziesz dodawał kolejne to może w ten sposób dojdziesz do tego, które słowo generuje problem - o ile to tu jest pies pogrzebany...?

Czy na innej przeglądarce problem też występuje?

________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszechwiedzący ✭

Cześć Łukasz Emotikon: Szczęśliwy

A gdy wpisujesz po polsku to się zapisuje?

________
Booguś

Nowicjusz ✭

Witam Emotikon: Szczęśliwy

Tak, po Polsku akceptuje. Sęk w tym że chciałbym puścić reklamę na anglojęzyczny kraj, dlatego muszę wpisać w tym języku.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Łukasz P
kwietnia 2017

Wszechwiedzący ✭

Dziwne. To może stwórz kampanię z polskim tekstem, a potem stworzoną kampanię zawieś i wtedy po edycji zmień tekst na angielski? Albo dodaj jedno słowo po angielsku i zobacz czy zaakceptuje. Bo jeśli zaakceptuje i będziesz dodawał kolejne to może w ten sposób dojdziesz do tego, które słowo generuje problem - o ile to tu jest pies pogrzebany...?

Czy na innej przeglądarce problem też występuje?

________
Booguś

Nowicjusz ✭

Spróbuję z pierwszym pomysłem może pomoże.

Dodawanie po jednym słowie nie pomaga też próbowałem.

Tak, próbowałem na Chromie i Operze. Na obu jest ten sam problem.

Nowicjusz ✭

Heh, dzięki, udało się gdy przetestowałem pierwszy sposób. Założyłem kampanię i modyfikowałem na gotowej.

Ale i tak było dziwne że musiałem zrobić roszady, poprzestawiać teksty i w pierszym tekście wyrzucić wykrzyknik, chociaż w kolejnych już nie przeszkadzał w zaakceptowaniu :/

Wszechwiedzący ✭

To się cieszę, że udało się rozwiązać problem po krótkiej i nierównej walce Emotikon: Mrugający

________
Booguś