Obecnie 229 forumowiczów jest online
Obecnie 229 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ucinane banery - Remarketing

Student ✭

Witam,

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że banery z Remarketingu są poucinane. Czy ktoś się orientuje co się dzieje? Początkowo myślała, że wina leży po naszej stronie, ale spotkałam się z tym samem problemem także w przypadku  innych firm.

Pozdrawiam,

Magda

Banner.png

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Magdalena K
września 2016

Dot.: Ucinane banery - Remarketing

Wschodząca Gwiazda
Podejrzewam, że jest to wina niezgrania kodu z AdSense z kodem css strony, na której się wyświetlają banery. Po prostu pewne elementy html strony WWW mogą najeżdżać (przykrywać) baner z systemu AdWords.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Magdalena K
września 2016

Wschodząca Gwiazda
Podejrzewam, że jest to wina niezgrania kodu z AdSense z kodem css strony, na której się wyświetlają banery. Po prostu pewne elementy html strony WWW mogą najeżdżać (przykrywać) baner z systemu AdWords.

Student ✭
Dokładnie tak jak pisze Adam. Kilka razy spotkałem się już z taką sytuacją, że banner ucina, chociaż po naszej stronie jest ok. Dopiero po wejściu na winną stronę i namierzeniu przykrywającego elementu oraz usunięciu go lokalnie w przeglądarce wygląda to jak powinno.

Zawsze możesz napisać do właściciela strony, że mu się reklamy źle wyświetlają Emotikon: Szczęśliwy