Obecnie 275 forumowiczów jest online
Obecnie 275 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

To konto Google jest już powiązane z maksymalną dozwoloną liczbą kont

Nowicjusz ✭ ✭

Witam,
Mam następujący problem.
Dostałem zaproszenie do współużytkowania konta AdWords. Po jego akceptacji otrzymuję informację, że "To konto Google jest już powiązane z maksymalną dozwoloną liczbą kont AdWords. Aby kontynuować, wpisz inny adres e-mail.”
Dodam, że po zalogowaniu się na konto Adwords na ten email nie widzę, żadnych reklam.
W czym jest problem? Jak to wyjaśnić?

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marek M
sierpnia 2016

Dot.: To konto Google jest już powiązane z maksymalną dozwoloną liczbą

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Musisz mieć już założone konto AdWords (/ dostęp do innego konta) z tego maila.

1 mail może mieć dostęp do 1 konta AdWords.

Jeśli chciałbyś mieć dostęp do drugiego konta to musisz zostać usunięty z pierwszego.

Powyższe dotyczy zwykłych kont.

Jeśli jednak chcesz mieć dostęp do wielu kont z jednego maila musisz utworzyć konto managerskie MCK

Zapoznaj się z tymi informacjami https://support.google.com/adwords/answer/6139186?hl=pl

Jak masz konto MCK wtedy Ty wysyłasz prośbę o dostęp do konta (musisz podać ID konta) i druga strona musi zaakceptować nadanie Tobie uprawnień managerskich.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marek M
sierpnia 2016

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Musisz mieć już założone konto AdWords (/ dostęp do innego konta) z tego maila.

1 mail może mieć dostęp do 1 konta AdWords.

Jeśli chciałbyś mieć dostęp do drugiego konta to musisz zostać usunięty z pierwszego.

Powyższe dotyczy zwykłych kont.

Jeśli jednak chcesz mieć dostęp do wielu kont z jednego maila musisz utworzyć konto managerskie MCK

Zapoznaj się z tymi informacjami https://support.google.com/adwords/answer/6139186?hl=pl

Jak masz konto MCK wtedy Ty wysyłasz prośbę o dostęp do konta (musisz podać ID konta) i druga strona musi zaakceptować nadanie Tobie uprawnień managerskich.

Nowicjusz ✭ ✭
Marcin, dzięki. Dokładnie tak. Zadzwoniłem do pomocy Google, usunięto mi dotychczasowe konto i mogłem przyjąć zaproszenie.