Obecnie 237 forumowiczów jest online
Obecnie 237 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Szczegółowe dane liczby wyszukiwań

Nowicjusz ✭

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby mieć dokładne dane na temat liczby wyszukiwań danego słowa kluczowego ? kiedyś pamiętam było to dostępne z każdego konta gmail, teraz przedział 10 000 nic nie mówi. Czy to jest dostępne dla nowych kont i czy wystarczy wykupić np jedną kampanię za 40 zł  ? 

Dzięki za pomoc

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Szczegółowe dane liczby wyszukiwań

Magister ✭ ✭

Cześć,

kilka tygodni temu @Booguś odpowiedział na podobne pytanie, link poniżej:

https://goo.gl/axVdxs

Nowicjusz ✭

Dzięki, szukam bardziej sprecyzowanej odpowiedzi stąd moje pytanie, bo dla mnie najważniejsze w tym danym momencie jest sprawdzenie wyszukiwań a nie mam aktywnych żadnych kampanii na kilkaset zł itd. Gdyby ktoś miał wiedzę to czekam na odzew Emotikon: Szczęśliwy 

Dot.: Szczegółowe dane liczby wyszukiwań

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭

Kilka miesięcy temu czytałem artykuł, który zawierał informacje, że czasami wystarczy wydać 5-6 zł, by następnego dnia nastąpiło odblokowanie zakresów liczbowych.

Niestety nie wiem, czy ta informacja jest prawdziwa, lecz warto sprawdzić.

Nowicjusz ✭

Dzięki za informacje, a czy nie posiadając google apps tylko konto zwykłe na gmail można otrzymać fakturę za wykupienie reklam ? 

Najlepszy Współtwórca

Jeśli mówisz o reklamie AdWords, to jak najbardziej otrzymasz fakturę za wpłacone środki.

Dominik Myślak