Obecnie 223 forumowiczów jest online
Obecnie 223 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z usunięciem/zmianą konta na AdWords

Nowicjusz ✭

Witam, 

może i nie jestem specem, ale tak nie intuicyjnego narzędzia jeszcze nie spotkałam. To już moje 3 podejście i się poddaje!!!

Założyłam konto bloga prywatnego na Adwords na próbę na moim prywatnym adresie mailowym. Chciałam móc trochę z tym poeksperymentować zanim zajmę się reklamą mojej firmy. Konto firmowe również jest powiązane z moim prywatnym adresem mailowym. 

Niestety wchodząc na AdWrords teraz od razu karze mi projektować reklamę. Nigdzie nie mogę konta edytować, usunąć zrobić z nim cokolwiek. Chcę usunąć konto blogowe, bo tylko na niego pozwala mi utworzyć reklamę. 

Będę wdzięczna za pomoc. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witam,

Czyli masz dwa konta AdWords na jednym emailu? Niestety na pewno tak nie jest. Każde konto AdWords ma swój włąsny login, czyli odrębny email.

Pytanie po co chcesz to konto usunąć. Ono nawet po kliknięciu przycisku usuń będzie możliwe do przywrócenia. Może warto je zostawić i niech sobie będzie - możliwe, że konta fizycznie nie ma, bo dopiero po dodaniu form płatności staje się ono pełnowartościowym kontem.

Natomiast nadal to nie zmienia sytuacji, że nie ma takiej możliwości, byś miała dwa konta AdWords na jednym emailu.

Chyba, że piszesz o dwóch różnych prywatnych emailach. 

Rozwiń proszę to zdanie bo jest bardzo niezrozumiałe: "Chcę usunąć konto blogowe, bo tylko na niego pozwala mi utworzyć reklamę."

Chodzi Ci to, że chciałabyś zrobić reklamę na koncie firmowym, a nie możesz, bo w tej chwili reklamę możesz utworzyć jedynie na koncie AdWords, któe stworzyłaś dla bloga?

Jeszcze raz będę się upierał, że do konta AdWords, gdzie chciałaś reklamować stronę firmową masz jakiegoś innego emaila logowania.

Dominik Myślak

Profesjonalista ✭ ✭

Jeśli masz kilka kont adwords, załóż konto menadżera i przez niego zarządzaj kontami.

Ale odpowiadając na Twoje pytanie, przeklikaj to a następnie usuń konto i załóż ponownie.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz