Obecnie 168 forumowiczów jest online
Obecnie 168 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem pt. "Tag remarketingowy"

Nowicjusz ✭ ✭

Witam firma która zajmuje się kampanią wysłała mi taki błąd: Zrzut ekranu 2017-01-25 o 11.25.26.png

firma ta kazała mi napisać do twórców wtyczki remarketingu, ale oni stwierdzili że wszystko działa dobrze i to wina na koncie AdWords. I teraz moje pytanie jak mogę to poprawić? Przyznam że jestem totalnie zielony i prosił bym o pomoc krok po kroku jak mogę to poprawić.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Problem pt. "Tag remarketingowy"

Wschodząca Gwiazda

Możesz sprawdzić dla kilku produktów, czy rzeczywiście parametr ecomm_prodid umieszczony w tagu remarketingowym jest inny niż ten w pliku danych.

Wystarczy w tym celu wejść na stronę produktu i zajrzeć do źródła strony, a następnie odszukać w kodzie źródłowym ciąg znaków ecomm_prodid i zanotować jaką wartość przyjmuje ten parametr oraz sprawdzić w pliku danych, czy możesz tą wartość odszukać i jeśli nie to odszukaj ten produkt w pliku danych i zobacz jaki ma podany id.

Jeśli identyfikatory nie będą się zgadzać to trzeba poprawić kod remarketingowy (czyli wtyczkę).

Tomasz Ciepłucha