Obecnie 175 forumowiczów jest online
Obecnie 175 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Podgląd i diagnostyka nie działa

Nowicjusz ✭

Witam,
Zauważyłam taką kwestię, w podgląd i diagnostyka sprawdzam daną frazę i mam informację

"Nie, Twoja reklama obecnie nie wyświetla się dla słowa kluczowego "......." 
W tej chwili ten kandydat nie powoduje wyświetlania reklam w Google ze względu na niski ranking reklamy. Ranking reklamy zależy od stawki i wyniku jakości.Co mogę zrobić?"

a bezpośrednio w wynikach reklama na tą frazę się pojawia. Gdzie w takim razie moge podejrzeć wyświetlanie reklamy skoro "podgląd i diagnostyka" nie działa. CO się dzieje? bo ten problem mam od kilku dni i na inne frazy również taka sama sytuacja.

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Czesc Kasiu,

Niestety ale podglad reklam juz od jakiegos czasu plata figle.

Osobiscie na biezaco uzywam po prostu wyszukiwarki. 

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Nowicjusz ✭

Dzięki.ale wyszukiwarka to kolejne wyświetlenia.serio i nic google nie może z tym zrobić.? Slabo

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Wiem, ze opcja, ktora proponuje wydaje sie malo rozsadna.

Wiecej wyswietlen = Groszy CTR.

Obecnie pracuje jednak z klientem, ktory ma wrecz armie ludzi (8-10 osob), ktorzy sprawdzaja ceny swoich grup produktow wiele razy dziennie. Robia to wyszukujac nazwy produktow i porownujac je do cen w wynikach wyszukiwania Google. Nastepnie dokonuja odpowiednich korekt. Caly proces jest bardziej skomplikowany, ale ten fragment wyglada wlasnie tak.

Konkurencja robi dokladnie to samo. Prznajmniej ci najabardziej agresywni cenowo.

I nic wielkiego sie nie dzieje mimo tak wielu "pustch" wyswietlen.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Nowicjusz ✭

Hmm.czy dobrze zrozumiałam.?

Przeszukują nazwy produktów zapewne te co mają użyte w kampanii więc ilość wyświetleń wzrasta i co nie ma to wpływu na spadek CTR?

Bo pisząc o cenach masz na myśli ceny faktyczne danego produktu, przykładowo dlugopis Parker i jego cena np. 100zl.czy pisząc ceny miałeś na myśli jakiś skrót myślowy i o co innego chodziło?

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Tak, uzywaja nazw produktow / slow kluczowych.

Zanaczam tylko, ze jest to rynek elektroniki komputerowej gdzie ilosc wyszukiwan jest ogolnie bardzo duza.

Nie mowie, ze nie ma to wplywu.

Chodzi mi bardziej o to, ze zawsze jest pewien % wyszukiwan od ludzi, ktorzy robia po prostu rozeznanie.

W nie ktorych branzach wiekszy, w innych pewnie mniejszy.

Te kilka dodatkowych wyszukiwan od mnie raczej nic nie zmieni.

Szczegolnie, ze czesto potrzebuje przejsc gdzies dalej ze strony wyszukiwania. 

Tej opcji niestety podglad nie umozliwia.

Przynajmniej taka jest moja opinia.