Obecnie 130 forumowiczów jest online
Obecnie 130 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Planer słów kluczowych - zmiana wyglądu?!

Nowicjusz ✭

Witam, mam mały problem z moim kontem na Adwords. Jakiś czas temu Google zmieniło wygląd interfejsu tej usługi, przez co w moim odczuciu powstał spory problem. Niegdyś w plannerze słów kluczowych pod pozycją - Śr. miesięczna liczba wyszukiwań można było zaobserwować konkretne liczbę wyszukiwań - dziś jest to jedynie przedział np. 1tyś -10tyś. Moim zdaniem w takim przypadku rozrzut jest zbyt duży gdyż można tylko domniemywać ile konkretna fraza ma wyszukiwań (może być to 1050 lub 9970). We wcześniejszej wersji była tam liczba np. 10580 - wyszukiwań. Czy jest jakaś szansa aby przywróć tamtejszą wersję na moim koncie lub jest jakiś patent, zmiana w ustawieniach żeby zmienić to na stan wcześniejszy? Liczę na szybką i konkretną odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy
Pozdrawiam RS

Planer słów kluczowych - zmiana wyglądu?!

Wszechwiedzący ✭

Cześć Rafał Emotikon: Szczęśliwy

Ta zmiana dotyczy przede wszystkim kont nieaktywnych, a także kont gdzie wydatki są niewielkie. Niestety nie jest sprecyzowany dokładny poziom wydatków od jakich szczegółowe dane zaczynają się pojawiać.

Moje osobiste doświadczenie jest takie, że nawet przy małej kampanii z wydatkami rzędu kilkuset złotych miesięcznie są dostępne szczegółowe dane, zatem pomimo braku precyzyjnych informacji minimalny poziom wydatków jest dość niski. Inne wyjście jakie masz to skorzystanie z narzędzi typu keyword tools.

________
Booguś