Obecnie 210 forumowiczów jest online
Obecnie 210 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Odłączone konta

Student ✭ ✭

Hej. Potrzebuję bardzo PILNIE pomocy. 

Jakieś pół roku temu odpięłam się od konta firmy w której pracowałam i podpięłam swoją (konto menagera). Od tego czasu miałam sporo nowych klientów. Dziś okazało sie (odezwała się do mnie firma) że widzą cały czas wszystkie moje konta!!! Mówię masakra - tak nie powinno być, ale ładnie i spokojnie dogaduję się z nimi, że oni też ich nie chcą widzieć, więc postanawiają mnie odłączyć z och strony. 

I nagle BACH ! Nie widzę ŻADNEGO z moich kont. CO się okazuje, agencja też straciło jedno swoje.

Mam dostęp do kilku sporych kampani, do któych muszę zaglądać codziennie. 

Co mogę z tym zrobić.

Błagam o szybką pomoc

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Odłączone konta

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Hej @Klaudia W,

W pierwszej kolejności sugeruję kontakt do supportu 800 702 380.

W jaki sposób widzisz "duże kampanie", ale "żadnego z twoich kont"?

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Odłączone konta

Student ✭ ✭

Mój błąd w "mam dostęp" miałam na myśli, że zarządzałam sporymi kampaniami do których muszę zajrzeć codziennie.

Support czynny do 17tej a ja jutro cały dzień poza komputerem.
Dlatego napisam tu. 

Agencji udało się dopiąć mnie od nowa (Na szczęście akurat z tą rozstałam sie w dobrych relacjach) ale oni nadal widzą moje.
Jak mogę ich odpiąć bez straty swoich kont. Zaznaczę, że wszyscy moi klienci łączyli się bezpośrednio z moim MCK /mailem a nie agencji

Odłączone konta

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Ok.

W takim razie co masz w ustawieniach uprawnień do konta na poziomie MCC?

Widzisz tam ich email?

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Odłączone konta

Najlepszy Współtwórca

Czy założyłaś konto MCK na mailu, który odpięłaś od konta firmy? Może coś nie zadziałało poprawnie i miałaś i zwykły dostęp jako administrator + dostęp do Swojego MCK na jednym mailu.

Klaudia Twój problem być może wymaga konsultacji z supportem, żeby to wszystko poukładać.

Ciekawy przypadek, ale mam nadzieję, że uda Ci się go rozwiązać i dasz nam znać co zawiniło i jak udało się rozwiązać problem.

Dominik Myślak

Odłączone konta

Student ✭ ✭

No właśnie:

Użytkownicy z dostępem do konta:
mój mail

Menagerowie konta:
ich mail

ale na pewno byłam kiedyś jako menager. Tylko teraz mnie dodali, żebym widziała co się na kampaniach dzieje. 

Prędzej mój mail był pod inną agencją. Odeszłam od nich i byłam samoistnym menagerem bez firmy. Potem, podpięłam się moim MCK pod nową agencję z którą zaczęłam współpracę. Teraz poszłam na swoje i odpięłam ją z Partnersów (widać zapomniałam o koncie na samym AdWords) a oni tam nie wchodzą bo zmienili branżę i dopiero teraz się okazało.

Mogę odpiąć ich jako menagera? Teraz się boję, że znów mi coś zniknie ;p Więc wolę się u kogoś mądrzejszego upewnić ;p

Odłączone konta

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

A masz możliwość odpięcia menedżera jako użytkownik?

Ważne, że masz już dostęp i możesz jutro pracować.

W między czasie skontaktuj się z supportem.

I - tak jak pisał Dominik - daj znać gdy uda się rozwiązać sprawę.

Odłączone konta

Student ✭ ✭

Mam "przerwij dostęp" przy koncie agencji. Mogłabym spróbować, ale szczerze przyznam, że się boję.
Dopytam w supporcie. 

Dobrze, że mam z tą agencją dobry kontakt. Zaraz poproszę, żeby sprawdzili czy czasem jeszcze ta pierwsza nie ma dostępu, bo to by była tragedia ;p 

Dam znać jak sie coś rozwiąże

Odłączone konta

Najlepszy Współtwórca

Na to wygląda, że Twoje MCK było jako podrzędne pod MCK agencji. 

Odpięcie agencji jako menadżera powinno załatwić sprawę i nie będą już widzieć Twojego MCK.

Martwi mnie jeszcze kwestia, że miałaś dostęp do kont AdWords agencji. Tak jakbyś dostała na mailu, którym logujesz się do swojego MCK dostęp administracyjny jako zwykły użytkownik do kont AdWords, które prowadziła agencja - ale to w sumie mniejszy problem.

Dominik Myślak