Obecnie 205 forumowiczów jest online
Obecnie 205 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie wyświetla mi sie strona główna adwords

Nowicjusz ✭

Dobry wieczór, nie korzystałam z adWords dobre kilka lat. Teraz ,kiedy się loguje, nie wyświetla się w ogóle strona główna, lecz od razu kampanie. Zna ktoś powód i może mi pomóc ? Po prostu nie mogę dostać się na stronę główną.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Nie wyświetla mi sie strona główna adwords

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Cześć Agnieszka

Jeśli chcesz wejść na stronę, gdzie masz podsumowania to skorzystaj z górnego menu

Screen Shot 07-07-16 at 08.53 PM.PNG

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
No tak Dominiku, tyle,że mi się ta strona nie pokazuje. Po prostu mam od razu kampanie.Bez strony głównej.

Nowicjusz ✭
Powinnaś widzieć stronę główną z panelu nawigacji, tak jak to pokazał Dominik. Możesz też alternatywnie spróbować podmienić url w widoku kampanii app=cm na app=dashboard
Mam nadzieję, że pomoże.

Nowicjusz ✭
Mam ten sam problem. Po zalogowaniu, wyświetla się jedynie strona kampanii.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

czy ktoś rozwiązał ten problem ? mam dokładnie to samo. poz zalogowaniu otwiera się okno pierwszej kampanii...  chciałbym stworzyć reklamę jednego z moich filmów na YT. Próbowałem przez promuj w menedżerze filmów na YT i w momencie przekierwoania na stronę Adwords po zalogowaniu otwiera się okno nowej kampanii które wogóle nie pasuje do tego co już utworzyłem. 
Logując się po porpstu do Adwords nie mam strony głównej tylko 1 krok tworzenia kampanii.. 
Utwozyłem również zupełnie nowego konto google i było to samo.

Pomoże ktoś ?