Obecnie 230 forumowiczów jest online
Obecnie 230 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Likwidacja konta AdWords

Nowicjusz ✭

Dzień Dobry!

Chcę zlikwidować swoje konto AdWords, ponieważ nie mogę z niego korzystać jako osoba prywatna. Dowiedziałem się o tym już po założeniu konta, bo przecież nie ma nigdzie jasnej informacji na ten temat gdy się to konto zakłada. I teraz jak próbuję je usunąć zgodnie z instrukcją Google, to na koncie AdWords nie pojawia mi się na górze żadna ikona koła zębatego. Dlaczego na kontach Google'a zawsze muszą być takie absurdalne problemy? Jak mogę zlikwidować to konto?

Otrzymałem również maila od Google'a w sprawie dokończenia kampanii, której nie dokończę z wiadomych względów. W tym mailu były linki: "Porozmawiaj na czacie", "Napisz e-maila" - oczywiście te linki to zwykłe oszustwo, bo nie prowadzą one do rzeczy, o których informują.

Marek.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Likwidacja konta AdWords

Najlepszy Współtwórca

Cześć Marek,

Zapewne używasz nowego konta AdWords. Postępuj zgodnie z instrukcją

https://support.google.com/adwords/answer/2424604?hl=pl&authuser=0

Koło zębate jest w starym interfejsie. W nowym jest klucz francuski.

Dominik Myślak

Likwidacja konta AdWords

Nowicjusz ✭

Dzięki!

Już zlikwidowane. Musiałem przejść przez założenie kampanii i dopiero wówczas pojawiło koło zębate. Doczytałem to na jakiejś instrukcji. Nie wiem po co to, skoro i tak musiałem podać fałszywe dane firmy, której nie mam. Przecież to namawianie do oszustwa.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

Likwidacja konta AdWords

Student ✭ ✭ ✭

Ktoś Cię do czegoś namawiał? xD Oszustwem jest raczej podawanie fałszywych danych.

A na stronie głównej https://adwords.google.com/home/

słowo "klient" pada 7 razy, a "firma" - 6. Widać ludzie z Google uznali, że taki przekaz jest wystarczająco jednoznaczny, że jest to usługa skierowana dla firm.

Jak widać, udowodniłeś, że chyba trzeba to napisać jeszcze więcej razy