Obecnie 183 forumowiczów jest online
Obecnie 183 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Email podłączony do zbyt wielu kont AdWords

Nowicjusz ✭

Zostałem (mój adres gmail został) zaproszony jako administrator do konta AdWords. Przy próbie akceptacji zaproszenia dostaję komunikat "Ten adres e-mail jest powiązany z maksymalną liczbą kont AdWords. Podaj inny, by kontynuować."

Nie pamiętam kont AdWords połączonych z emailem, choć zapewne jest ich wiele (pracowałem kilka lat jako analityk ecommerce, więc się nazbierało). Czy mogę gdzieś się od nich odłączyć, by podłączyć email do nowego konta?

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamil B
maja 2016

Dot.: Email podłączony do zbyt wielu kont AdWords

Najlepszy Współtwórca
Zapewne wcześniej podpinano Cię jako Menadżera konta (MCK), a teraz dostałeś zaproszenie jako administrator - na danym mailu możesz być administratorem tylko na jednym koncie AdWords.

Ale nie musisz użyć do podpięcia się pod te konto AdWords maila, na którego przyszło zaproszenie, tylko możesz utworzyć sobie maila dla tego Klienta i przejść tworzenie konta - klikając w link z maila i wybierając, że nie korzystasz z usług Google - wejdziesz na ścieżkę tworzenia nowego konta Google na mailu, którego podasz.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Skoro pod adresem e-mail masz konto adwords to zaloguj się na to konto adwords i sprawdź czy konto pod które jesteś podpięty ma admina. Jeśli tak, to możesz się od tego konta odpiąć i odzyskasz adres e-mail. Jeśli nie, to będziesz musiał stworzyć na innym adresie mailowym użytkownika, podpiąć go do tego konta i przenieść na niego prawa admina. Wtedy będziesz mógł odpiąć się od konta. Chyba, że Twój adres e-mail jest używany do konta MCK to wtedy inaczej to będzie wyglądało.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamil B
maja 2016

Najlepszy Współtwórca
Zapewne wcześniej podpinano Cię jako Menadżera konta (MCK), a teraz dostałeś zaproszenie jako administrator - na danym mailu możesz być administratorem tylko na jednym koncie AdWords.

Ale nie musisz użyć do podpięcia się pod te konto AdWords maila, na którego przyszło zaproszenie, tylko możesz utworzyć sobie maila dla tego Klienta i przejść tworzenie konta - klikając w link z maila i wybierając, że nie korzystasz z usług Google - wejdziesz na ścieżkę tworzenia nowego konta Google na mailu, którego podasz.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Dziękuję, liczyłem że będę mógł zostać przy jednym emailu, ale trudno się mówi.

Nowicjusz ✭
Dziękuję, ale niestety nie pamiętam co to za konta AdWords do których podpięto mój email. Da się to jakoś sprawdzić?

Najlepszy Współtwórca
masz Moje Centrum Klienta? a dokładnie Twoje? Emotikon: Szczęśliwy tzw. MCK?
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda

Kamil,

Tak jak pisałam, skoro Twój mail jest podpięty do jakiegoś konta to wejdź na adwords.google.com logując się swoim mailem i w ten sposób zweryfikujesz czy masz dostęp do jednego konta Adwords czy do MCK, o którym pisze Dominik.