Obecnie 230 forumowiczów jest online
Obecnie 230 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Blokada konta Adwords za "oszukiwanie systemów"

Nowicjusz ✭

Hej, 

Mam obecnie zablokowane konto z powodu naruszenia zasad "oszukiwanie systemów". 
Brzmi groźnie ale jeszcze nie udało mi sie ustalić OCB bo google nigdy nie napisało o co konkretnie chodzi.
Pomimo że pisałem kilkakrotnie z prośbą o wskazanie co jest nie tak dostaje tylko odpowiedź " potwierdzamy że zablokowaliśmy towje konto" XD XD XD no super.
Jest jakaś szansa żeby się dowiedzieć o co chodzi?
Jest jakiś sposób żeby odblokować swoje konto? Porozmawiać z człowiekiem a nie aparatem? 
Tak dzwonić też prubowałem ale konto zablokowane więc aparat odsyła mnie do wysyłania maili...

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Cześć Bartek,

Zacznij od zastanowienia się w jaki sposób mogłeś złamać regulamin AdWords. Jeśli nie znajdziesz takiego elementu, to pozostaje kontakt z Google.

Niestety jest to utrudnione ze względu na przyczynę zablokowania konta. Możesz udać się do jakiejś agencji z prośbą o przyłączenie do ich MCK i skontaktowanie się z Google w Twoim imieniu, aby chociaż ustalić przyczynę zablokowania.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Dominik, 
Dzięki za pomoc, Google mam wrażenie nie chce ze mną gadać Emotikon: Smutny
ale spróbuję jakoś się przebić przez infolinię.
Fajny pomysł żeby zatrudnić agęcję sprubuję i dam znać co się stało.
Pozdrawiam.