Obecnie 326 forumowiczów jest online
Obecnie 326 forumowiczów jest online
Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Błąd przy zakładaniu pierwszej kampanii

Nowicjusz ✭ ✭

Przy próbie dodania słów kluczowych dostaje komunikat jak na obrazku. Odświeżanie i wylogowanie nie pomaga. Próbwałem na Chrome i na Firefox.

zrzut.jpg

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotr L
czerwiec

Nowicjusz ✭ ✭

Dzięki za pomoc. Udało mi się. Coś nie tak było w reklamie tekstowej. Jak zmieniłem wszystkie opisy na "a", to błąd zapisu przestał się pojawiać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Piotr Emotikon: Szczęśliwy

Może spróbuj najpierw dodać jedno, proste słowo kluczowe np: "a" i zobacz czy wtedy system zatwierdzi? Jeśli to pomoże to całą resztę dodasz później.

________
Booguś

Najlepszy Współtwórca

Piotr spróbuj wyczyścić ciasteczka.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭

Próbowałem z dwóch różnych przeglądarek i w trybie prywatnym. Zgodnie z radą zczyściłem teraz ciasteczka - też nie pomogło.

Nie mogę dodać żadnego słowa kluczowego nawet "a" - ta formatka jest nieedytowalna. Kręci się w niej tylko kółko.

Dot.: Błąd przy zakładaniu pierwszej kampanii

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭

Cześć,

jeżeli jesteś zalogowany na kilka kont Google naraz, spróbuj się z nich wylogować i zalogować ponownie.

Może masz zainstalowane dodatki typu Adblock w przeglądarce? Jeśli tak, wyłącz je.

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Spróbuj też skorzystać po prostu z innego komputera jeśli masz taką możliwość. Albo uruchom ponownie ten komputer, na którym pracujesz.

________
Booguś

Nowicjusz ✭ ✭

Na chrome wyłączałem dodatki, ale nie działa też na Firefox, a tam nie mam wtyczek, ani dodatkowych kont Google - w szczególności wyczyściłem tam wszystkie ciasteczka i dane podręczne. Firefox używam tylko w tego typu sytuacjach awaryjnych, więc wątpię, żeby to była wina przeglądarki. 

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotr L
czerwiec

Nowicjusz ✭ ✭

Dzięki za pomoc. Udało mi się. Coś nie tak było w reklamie tekstowej. Jak zmieniłem wszystkie opisy na "a", to błąd zapisu przestał się pojawiać.