Obecnie 290 forumowiczów jest online
Obecnie 290 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

widoczność wizytówki Google

Nowicjusz ✭

Witam,

mam problem z widocznością wizytówki swojej firmy w Google. Wszystkie dane są wypełnione a po wpisaniu samej nazwy firmy wizytówka Google się nie pojawia. Dopiero po wpisaniu nazwy firmy i pełnego adresu siedziby pokazuje się wizytówka. Co może być przyczyną tego problemu?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: widoczność wizytówki Google

Najlepszy Współtwórca

Duża konkurencja w branży lub/i niedawny czas publikacji plus brak innych informacji o firmie w internecie. Poszukaj tutaj na forum porad jak poprawić widoczność firmy w wyszukiwaniu. Jest ich sporo.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Na początek chodzi mi o to, żeby wizytówka wyświetlała się po wpisaniu nazwy firmy "PUH Robbie". Wyświetla się dopiero po wpisaniu "PUH Robbie ul xxxxxxx  kod pocztowy Miejscowość" . Gdzie wprowadzić dane przy których wyskakuje wizytówka. Chciałbym, żeby pokazywała się również po wpisaniu adresu strony internetowej w wyszukiwarce. Na mapach google jest wszystko ok.

Najlepszy Współtwórca

A możesz podać konkretną ulicę i nazwę miejscowości oraz napisać kiedy stworzyłeś stronę internetową oraz kiedy zweryfikowałeś wizytówkę?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

PUH Robbie ul Kwiatowa 20 63-012 Dominowo. Strona internetowa istnieje od ok 2013 r. W ostatnim czasie była zmodernizowana. Kod weryfikacyjny został wpisany 18 kwietnia 2017