AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 245 forumowiczów jest online
Obecnie 245 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

stare zdjęcia z bookingu

Nowicjusz ✭

witam

podobnie jak poprzednicy aktualizuję wizytówkę i w galerii zdjęć jest pełno BARDZO starych ujęć z bookingu, których dawno nie ma. Jak można usunąć te zdjęcia aby było widać jedynie aktualne wersje?

Bartec

Odpowiedź eksperta 1verified_user

stare zdjęcia z bookingu

Profesjonalista ✭ ✭

Jeżeli Ty ich nie dodałeś a inni użytkownicy to nic z tym nie zrobisz, możesz jedynie dodać nowe zdjęcia, dzięki czemu stare będą mniej widoczne.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

stare zdjęcia z bookingu

Najlepszy Współtwórca

@Iwona L

To są zdjęcia "zassane" ze strony booking.com i tam już ich nie macie na wizytówce?

Te zdjęcia można było tylko tam znaleźć, nie macie ich przypadkiem gdzieś na stronie, np. pod linkiem bezpośrednim? Możesz podlinkować konkretnie o które zdjęcia chodzi i podać nazwę i adres firmy?

Pozdrawiam,

Jacek

stare zdjęcia z bookingu

Profesjonalista ✭ ✭

@Jacek N Kozioł ale powiedz mi, czy to coś da? Nic chyba nie pomoże @Iwona L po za dodaniem nowych zdjeć. Czy się mylę?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

stare zdjęcia z bookingu

Najlepszy Współtwórca

@RafalDziurowicz

Skoro się dopytuję to znaczy, że czasem się da. Wszystko zależy co to za zdjęcia i skąd się tam wzięły. Można komuś poradzić szybko ale niekoniecznie dobrze, albo można się dopytać, sprawdzić i dopiero wtedy odpowiedzieć czy się da, czy się nie da.

Pozdrawiam,

Jacek

stare zdjęcia z bookingu

Profesjonalista ✭ ✭

@Jacek N Kozioł no, No, ale da się czy się nie da?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

stare zdjęcia z bookingu

Najlepszy Współtwórca

@RafalDziurowicz

Odpowiedź jest w 3 zdaniu mojego poprzedniego posta.

Pozdrawiam,

Jacek

stare zdjęcia z bookingu

Nowicjusz ✭

Panowie

Jako początkujący bywalec jestem niezmiernie wdzięczny Wam za dyskusję.

To miłe :-)

Aby do konkretów: https://www.google.pl/maps/uv?hl=pl&pb=!1s0x471ecbbdd16aaaab%3A0x903cff51bed53ee5!2m19!2m2!1i80!2i80...

3/4 zdjęć po lewej jest z bookingu z czasów o których chcielibyśmy już zapomnieć. Ten najnowsze (oczekiwane) są na samym - niestety - końcu.

Idealnie byłoby wywalić stare, albo chociaż przesunąć te nowsze na początek listy.

Drugi problem, a raczej odstraszacz, to oczywiście street view zrobione w okresie, kiedy nas tam jeszcze nie było. Ten wątek już się przewijał, ale chętnie posłucham mądrej rady.

Bartec

stare zdjęcia z bookingu

Najlepszy Współtwórca

@Iwona L

Czy te zdjęcia są jeszcze na bookingu? Gdziekolwiek - w ukrytej galerii, itp?

Pozdrawiam,

Jacek

stare zdjęcia z bookingu

Profesjonalista ✭ ✭

@Iwona L sukcesywnie dodawaj nowe zdjęcia, dodaj wirtualny spacer do Google Street View.

Dbaj o zawartość strony, zdjęcia na porównywarkach. To wszystko sprawi że stare zdjęcia pójdą w niepamięć :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz