AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 202 forumowiczów jest online
Obecnie 202 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

pozycjonowanie

Nowicjusz ✭

Dlaczego gdy wpisuję słowa urolog Radom , pojawia się mapka , na której są tylko 3 adresy gabinetów , po wejściu kursorem na znak minus , pojawia się dużo większa liczba adresów , ja tą czynność dokonywałem z pozycji Google incognito . Mój Lekarz Radom powinien się również pojawiać w pierwszym wyświetleniu , a nie po pomniejszeniu mapy . A może ja jestem źle spozycjonowany  ? Proszę o radę co mam zrobić , aby być na pierwszej stronie w Google Moja Firma . To są moje pierwsze kroki współpracy z Państwem .               Paweł Sławiński tel 796965060 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

pozycjonowanie

Student ✭ ✭ ✭

do @Paweł S Jakiej przeglądarki używasz?

Gdzie widzisz ten minus? 
Pozycja zależy od treści profilu i połączonej strony www oraz ilości linków w dobrych katalogach

Dot.: pozycjonowanie

Najlepszy Współtwórca

@Paweł S

Nieźle pojechaliście po bandzie z nazwą wizytówki.

Przeczytaj wytyczne Google, zwłaszcza dotyczące nazwy oraz prezentacji specjalistów na mapach:

https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

Poczytaj też inne posty tutaj na forum dotyczące poprawy pizycji i widoczności firmy na Mapach.

Pozdrawiam,

Jacek

pozycjonowanie

Profesjonalista ✭ ✭

@Paweł S Skrajnie łamiesz wytyczne Google wiec zaraz wizytówka moze zostać usunięta.

Przeczytaj wytyczne jak @Jacek N Kozioł radzi.

Natomiast @Jacek Żak F co przeglądarka z widocznością ma wspólnego?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

pozycjonowanie

Student ✭ ✭ ✭

@RafalDziurowicz "Gdzie widzisz ten minus?" nie wiem o co chodzi.
Czy to jest twój profil @Paweł S https://www.google.pl/maps/place/M%C3%93J+LEKARZ+RADOM+Prywatne+Gabinety+Lekarskie+urolog+neurolog+i...

Ta nazwa nawet dla największego liberała na tym forum jest nie do przełknięcia.

pozycjonowanie

Profesjonalista ✭ ✭

@Jacek Żak F o jakim minusie mówisz?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz