Obecnie 184 forumowiczów jest online
Obecnie 184 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

nazwa wizytówki

Nowicjusz ✭

Witam, chciałbym w sposób właściwy oznaczyć swoją witrynę na mapach Google. Wiec na początku wpisałem adres internetowy (bez www.) następnie podstawowa fraza: Fotograf Weselny (dokładnie tak jak pokazuje się to w wyszukiwarce Google) i chciał bym dodać również to co będzie się pokazywało po - w wyszukiwarce (tylko silnik Gogola musi ponownie odwiedzić moja stronę Emotikon: Szczęśliwy) czyli: Fotografia Ślubna, Warszawa. Czy taka nazwa wizytówki będzie właściwa? 

Pozdrawiam
Konrad

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Konrad K
kwiecień

Dot.: nazwa wizytówki

Najlepszy Współtwórca

Zgodnie z wytycznymi Google:

https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

nie wolno dodawać do map witryny internetowej tylko fizyczną lokalizację firmy z konkretnym adresem (i/lub z obszarem usługowym) o nazwie faktycznie używanej bez dodatkowych słów kluczowych czy też nazwy miasta itd... - o ile nie są w nazwie używane. Proponuję DOKŁADNIE przeczytać  CAŁE wytyczne.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

nazwa wizytówki

Nowicjusz ✭ ✭

Czemu Ślubna? nie lepiej z małej litery i może raczej okazyjna ? bo bez znaków diakrytycznych... a znaczenie ogólniejsze i szersze niż ślubna okazja Emotikon: Szczęśliwy

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Konrad K
kwiecień

Dot.: nazwa wizytówki

Najlepszy Współtwórca

Zgodnie z wytycznymi Google:

https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

nie wolno dodawać do map witryny internetowej tylko fizyczną lokalizację firmy z konkretnym adresem (i/lub z obszarem usługowym) o nazwie faktycznie używanej bez dodatkowych słów kluczowych czy też nazwy miasta itd... - o ile nie są w nazwie używane. Proponuję DOKŁADNIE przeczytać  CAŁE wytyczne.

Pozdrawiam,

Jacek

nazwa wizytówki

Nowicjusz ✭

oki, poprawione