AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 138 forumowiczów jest online
Obecnie 138 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

dodane wpisy -różny wygląd

Student ✭

Dodałem znajomej poprzez "dodaj wpis" ze zdjęciem i opisem. Zauważyłem , że wpis wyświetla się inaczej niż w innych wizytówkach. Zamiast możliwości przesuwania wpisów od lewej do prawej z podglądem wpisów widocznym  jest tylko link opisany jako  "zobacz poprzednie posty w Google". co może być przyczyną takich różnic w wyświetlaniu wpisów? Dodam, że zdjęcia w postach są z bazy darmowych zdjęć z licencją umożliwiającą wykorzystywanie ich do celów komercyjnych a opis jest własnym dziełem.lewo.pngpoprawne wysietlanie2018-08-05_12-07-15.pnginne wyswietlanie

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Wygląda na to jakby tam nie było wcale wpisów na dzień dzisiejszy.

Pozdrawiam,

Jacek

Dot.: dodane wpisy -różny wygląd

[ Edytowane ]
Student ✭

wpisy są 2. Trzeba kliknąć w link "zobacz poprzednie posty w Google" i wtedy widać posty. Jest to mało zachęcający wygląd tego linku i zastanawiam się co trzeba zrobić aby wrócił wygląd jak na zdjęciu z makaronami. Co robić?

Najlepszy Współtwórca

Ja nie widzę ŻADNEGO linku. Ani na kompie, ani w apce. Jest tak, jakby postów nie było wcale. Zobacz w trybie incognito. Być może to link dla menedżerów konta by zobaczyli swoje wygasłe wpisy.

Pozdrawiam,
Jacek