Obecnie 357 forumowiczów jest online
Obecnie 357 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana zdjęcia wyświetlającego się w google

Nowicjusz ✭

Hej

Mam problem chce aby inne zdjęcie wyświetlało się jak wyszukuje swojafirme Dwór Mystkowo. Chce aby moje zdjecie profilowe było wyświetlne przy mapce. Jak to zrobić ?Bo obeznie wyświetla się zdjęcie zrobione przez naszego gościa. Mam jeszcze edno bytanie jak zmienićkategorie obiektu z resteuracji na hotel? Chodzi mi o ikonke przy naszej firmie na mapach google.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Adriana

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adriana Ż
lutego 2017

Profesjonalista ✭ ✭

Dodać takie kategorie miejsca lub zmienić kategorie miejsca główną, Google samo wybiera według Google najlepsze jakościowo zdjęcia i umieszcza je jako zdjęcie glowne, jedyne co mozesz zrobić to dodawać nowe zdjęcia.

Oczywiscie to nie daje gwarancji że ikonka się zmieni, "ikonka" jest nadawana przez algorytmy Google i aktualne treści/dane mogą wskazywać na restauracje a nie hotel.

Mozna to albo samemu "ogarnąć" albo wynająć specjalistę, można poprawić www, bo od treści na stronie i samej witryny jest też zależna widoczność wizytówki.

Pozdrawiam i powodzenia przy optymalizacji :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adriana Ż
lutego 2017

Profesjonalista ✭ ✭

Dodać takie kategorie miejsca lub zmienić kategorie miejsca główną, Google samo wybiera według Google najlepsze jakościowo zdjęcia i umieszcza je jako zdjęcie glowne, jedyne co mozesz zrobić to dodawać nowe zdjęcia.

Oczywiscie to nie daje gwarancji że ikonka się zmieni, "ikonka" jest nadawana przez algorytmy Google i aktualne treści/dane mogą wskazywać na restauracje a nie hotel.

Mozna to albo samemu "ogarnąć" albo wynająć specjalistę, można poprawić www, bo od treści na stronie i samej witryny jest też zależna widoczność wizytówki.

Pozdrawiam i powodzenia przy optymalizacji :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz