AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 145 forumowiczów jest online
Obecnie 145 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zdjęcia przy opinii nt. hotelu

Nowicjusz ✭

Witam,

Mam problem z dodaniem zdjeć do opinii nt. hotelu. Wchodząc w zdjęcia hotelu, dodały się tylko dwa, natomiast pozostałe 6 po wejściu w mapy i Twoj wkład są widoczne, ale nie ma ich przypisanych do hotelu. Po kliknięciu w moja opinie wyświetlają się tylko dwie miniaturki i są to te zdjęcia, które dodają się do zdjęć hotelu. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Profesjonalista ✭ ✭

Poczekaj parę dni, czasami niektóre zdjęcia pojawiają się później. Jeśli nie, spróbuj ponownie je dodać.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Profesjonalista ✭ ✭

Na wizytówce widzę 115 zdjęć. Dodawałeś zdjęcia z poziomu Google Moja Firma czy z poziomu wyszukiwarki?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Z poziomu wyszukiwarki..

Profesjonalista ✭ ✭

Dodaj z panelu Google Moja Firma.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Niestety nie wiem jak to zrobić :/

Najlepszy Współtwórca

@Andrzej K

Jeśli jesteś zweryfikowanym właścicielem firmy to musisz się zalogować do Google Moja Firma na konto, którym zarządzasz wpisem i dalej według tych instrukcji:

https://support.google.com/business/answer/6103862

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Inny Andrzej K się otagował Tobie. Emotikon: Mrugający pozdrawiam

Nowicjusz ✭

Nieee, ja nie jestem właścicielem tego hotelu, byłem tam i chce opublikować zdjęcia, które zrobiłem tam na miejscu. Dlatego dodawałem opinie przez wyszukiwarkę i do opinii dodałem zdjęcia, ale nie wszystkie się dodały....

Najlepszy Współtwórca

Czyli dodały się tylko te zdjęcia, które zostały zatwierdzone przez Google. Takie zdjęcia widać w Twój wkład, ale nie widać przy wpisie miejsca w trybie incognito. Przyczyna - różna - zwykle słaba jakość, albo brak związku z wpisem, czasem błąd techniczny. Jeśli uważasz, że zdjęcia nie naruszają zasad Google: https://support.google.com/contributionpolicy#topic=7422769

Usuń je z poziomu zakładki Twój wkład i za klika dni dodaj ponownie.

Pozdrawiam,

Jacek