Obecnie 141 forumowiczów jest online
Obecnie 141 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz
Highlighted

Zamponiane hasło - brak możliwości zalogownia mimo weryfikacji

Nowicjusz ✭

Witam,

jakiś czas temu utworzyłem konto gmail oraz google moja firma.

Niestety zapomniałem hasła do niego.

Przchodząc ściekę resetowania hasła jest jakiś błąd i nadal nie mogę się zalogować:

1. Wprowadź ostatnie hasło... Nie znam go

2. Podaj czas utworzenia .... Podaję dokładnie

3. Podaj konto do weryfikacjia... Podaję to samo, na które został wysłany mail weryfikacyjny pierwotny

4. Wpisuję podany kod i pojawia się komunikat w stylu: zweryfikowaliśmy kod jednak nie możemy udowodnić, że konto należy do Ciebie...

Proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz R
‎17-04-2018 15:12

Magister ✭

Witam,

Tutaj na forum nikt nie będzie wstanie zresetować hasła tak abyś odzyskał dostęp do tego konta. Jeżeli było ono utworzone tylko po to, aby zarządzać wizytówką firmy w Google Moja Firma to w tym wypadku możesz utworzyć nowe konto i przesłać prośbę o przeniesienie własności wizytówki na nowe konto.

W tym celu z nowego konta zaloguj się do Google Moja Firma i zacznij tworzyć wizytówkę istniejącej już firmy. Na tym etapie Google powinno podpowiadać istniejącą już firmę, która była przez Ciebie zweryfikowana na innym koncie i w tym momencie kliknij w tę propozycję i przejdź do dalszych czynności związanych z tworzeniem wizytówki. Następnie przy przejściu do weryfikacji powinien pojawić się komunikat o tym, że wizytówka jest zweryfikowana na innym koncie i tutaj będzie opcja, w której możesz poprosić o dostęp do niej co należy wykonać. Prześlij krótki formularz i jak to zrobisz dostaniesz e-mail, który otwórz po 7 dniach i tam będzie opcja "zobacz prośbę" a w niej dalsze wskazówki.

Powodzenia!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz R
‎17-04-2018 15:12

Magister ✭

Witam,

Tutaj na forum nikt nie będzie wstanie zresetować hasła tak abyś odzyskał dostęp do tego konta. Jeżeli było ono utworzone tylko po to, aby zarządzać wizytówką firmy w Google Moja Firma to w tym wypadku możesz utworzyć nowe konto i przesłać prośbę o przeniesienie własności wizytówki na nowe konto.

W tym celu z nowego konta zaloguj się do Google Moja Firma i zacznij tworzyć wizytówkę istniejącej już firmy. Na tym etapie Google powinno podpowiadać istniejącą już firmę, która była przez Ciebie zweryfikowana na innym koncie i w tym momencie kliknij w tę propozycję i przejdź do dalszych czynności związanych z tworzeniem wizytówki. Następnie przy przejściu do weryfikacji powinien pojawić się komunikat o tym, że wizytówka jest zweryfikowana na innym koncie i tutaj będzie opcja, w której możesz poprosić o dostęp do niej co należy wykonać. Prześlij krótki formularz i jak to zrobisz dostaniesz e-mail, który otwórz po 7 dniach i tam będzie opcja "zobacz prośbę" a w niej dalsze wskazówki.

Powodzenia!

Nowicjusz ✭

Ok Emotikon: Szczęśliwy Dziękuję za pomoc Emotikon: Mrugający 

Jak nie przypomnę sobie hasła, bądź google nie pozwoli mi go skutecznie zresetować to pójdę tą drogą. Jeszcze raz dzięki Emotikon: Szczęśliwy