Obecnie 290 forumowiczów jest online
Obecnie 290 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wizytówki w różnych wersjach językowych

Nowicjusz ✭

Witam wszystkich.

Moja firma działa na terenie całej Europy, ale w formie jednej firmy, która nie posiada oddziałów w innych krajach. W związku z tym chciałbym podpiąć pod wiztyówkę w różnych wersjach językowych Google (Google.co.uk, Google.fr) różne adresy - bezpośrednie adresy prowadzące pod prawdiłową wersję językową moje strony. Czy jest to możliwe?

Do tej pory na wszystkich wizytówkach Google (w różnych wersjach językowych) funkcjonuje adres www polski.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Zbigniew P
wrzesień

Najlepszy Współtwórca

Na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe. Pomyśl o mechanizmie wyboru wersji językowej na www w zależności np. od ustawień językowych przeglądarki. Sporo CMSów ma takie rozszerzenia, które sobie dość dobrze z tym radzą.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Rozumiem, że chodzi Ci o dodanie kilku adresów url Twojej strony internetowej ze względu na różne wersje językowe ?

Jeżeli tak to w przypadku Google Moja Firma można wprowadzić tylko jeden adresu URL na wizytówce, czyli automatycznie wyklucza to wprowadzenie kilku bezpośrednich adresów stron.

Pozdrawiam. 

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Zbigniew P
wrzesień

Najlepszy Współtwórca

Na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe. Pomyśl o mechanizmie wyboru wersji językowej na www w zależności np. od ustawień językowych przeglądarki. Sporo CMSów ma takie rozszerzenia, które sobie dość dobrze z tym radzą.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Postaram się wdrożyć to rozwiązanie.