Obecnie 136 forumowiczów jest online
Obecnie 136 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wirtualny spacer

Nowicjusz ✭

Witam

Tworze wizytówkę mojej działalności. W jaki sposób dodać wirtualny spacer do wizytówki Google? Po przyciśnięciu przycisku dodaj wirtualny spacer nie mam możliwości wprowadzenia czegokolwiek. Jest tylko informacja o rekomendowanym fotografie.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Wirtualny spacer

Profesjonalista ✭ ✭

@Magdalena S Kliknij Dodaj wirtualny spacer do wizytówki.

Ten który wykonałaś.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Dot.: Wirtualny spacer

Najlepszy Współtwórca

@Magdalena S

Po kliknięciu w Dodaj wirtualny spacer pojawia się lista rekomendowanych fotografów, którzy potrafią zrobić i opublikować taki spacer przy Twojej wizytówce. Jeśli masz poprawnie wykonane (zgodnie z wytycznymi Google Street View) zdjęcia sferyczne, które można ułożyć w spacer po Twojej firmie to taki spacer opublikować i potem powiązać z wizytówką możesz na dzień dzisiejszy TYLKO w aplikacji Google Street View.

Pozdrawiam,

Jacek

Wirtualny spacer

Profesjonalista ✭ ✭

@Jacek N Kozioł a to nie ma możliwości z poziomu deskopa dodać? Zmieniło coś się? bo z tego co kojarzę to była taka opcja.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wirtualny spacer

Najlepszy Współtwórca

@RafalDziurowicz

Wirtualny spacer z desktopa mógł dotychczas dodać tylko rekomendowany fotograf, który został wpisany na listę przez lipcem 2016 poprzez specjalne narzędzie dostępne tylko dla tych fotografów. Po kliknięciu na "Dodaj wirtualny spacer" jak dotychczas zawsze wyświetlała się tylko lista dostępnych rekomendowanych fotografów. Publikacja spaceru i powiązanie z wizytówką na dzień dzisiejszy dostępna dla każdego - tylko przez apkę.

Pozdrawiam,

Jacek

Wirtualny spacer

Profesjonalista ✭ ✭

@Jacek N Kozioł a nowi Remomendowani? Co z nimi? Dyskryminacja?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wirtualny spacer

Nowicjusz ✭

@Jacek N Kozioł
Po zrealizowanym i widocznym w Mapach spacerze nadal widnieje w Google Moja Firma przycisk z tekstem "Prośba o wirtulny spacer w trakcie realizacji", co to oznacza? Dziękuję

Wirtualny spacer

Najlepszy Współtwórca

Marek,

To, że przycisk został kliknięty.

Pozdrawiam,

Jacek