Obecnie 206 forumowiczów jest online
Obecnie 206 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Usunięte zdjęcia z wizytówki

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Mam problem ze  zdjęciami na swojej wizytówce -w ciągu jednego dnia zniknęła samoczynnie ponad połowa dodanych zdjęć .Zdjęcia były mojego autorstwa i nie naruszały żadnych praw własności itp.  Spotkał się ktoś z podobnym problemem.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin J
wrzesień

Najlepszy Współtwórca

Skąd zniknęły? Z Google Moja Firma czy tam te zdjecia są, a tylko nie są widoczne przy wizytówce w trybie incognito?

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin J
wrzesień

Najlepszy Współtwórca

Skąd zniknęły? Z Google Moja Firma czy tam te zdjecia są, a tylko nie są widoczne przy wizytówce w trybie incognito?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Zniknęły z google moja firma. Zdjęcia zostały usunięte z różnych kategorii , zniknęło nawet zdjęcie profilowe .

Najlepszy Współtwórca

Jeśli zniknęły z Google Moja Firma to wygląda na to, że może Ty albo ktoś inny, kto zarządza wpisem usunął te zdjęcia. Może przez przypadek. Wgraj może zdjęcia jeszcze raz.

Pozdrawiam,

Jacek

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Mam podobny problem. Zdjęcia (własne) są dodane i widoczne w Moja Firma, natomiast wizytówka na mapach cały czas pokazuje że są tylko 2. 

Jakiś czas temu usunąłem wszystkie zdjęcia i dodałem na nowo, 2-3 dni wyświetlały się wszystkie a potem sytuacja się powtórzyła (wizytówka pokazywała że są dwa zdjęcia - inne niż poprzednio).

Ma może ktoś jakiś pomysł? 

Raczej wątpię aby ktoś "zgłaszał" te zdjęcia (zwłaszcza że ja w "panelu" widzę wszystkie).

Czy możliwe jest aby zdjęcia były za duże? Wgrywają się normalnie. 

Nowicjusz ✭

Problem nadal występuję , w zeszłym tygodniu zniknęły wszystkie zdjęcia z wnętrz firmy oraz te na zewnątrz .Zdjęcia produktów również są pousuwane . Nikt poza mną nie ma dostępu do konta - nie ma takiej możliwości abym to ja je usunął - jakieś pomysły ?