Obecnie 185 forumowiczów jest online
Obecnie 185 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Usunięcie duplikatu lokalizacji firmy z pozycji konta

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam,

udało mi się dostać dostęp do duplikatu wizytówki mojej firmy, jednak mam problem.

Z tego co wyczytałem na forach, gdy usunę duplikat z pozycji konta właściciela to pozostanie ona mimo wszystko na mapach google, czego chcę uniknąć, ponieważ jest ona wyświetlana zamiast mojej właściwej wizytówki. Wysłałem więc informację z pozycji odwiedzającego o duplikacie strony do Google, ale to było już pare dni temu (a ja jestem niecierpliwy). Tak więc pytam czy jest sposób na usunięcie lokalizacji duplikatu z pozycji mojego konta firmy tak by on w ogóle nie istniał.

Prawidłowa strona: https://www.google.pl/maps/place/Gresbud.+Dachy,+rynny,+okna+dachowe/@51.2689672,22.5010106,13z/data...

Duplikat:

https://www.google.pl/maps/place/Gresbud+-+dachy+Lublin,+materiały+dachowe,+okna+dachowe/@51.26804,2...

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Andrzej K
czerwiec

Student ✭ ✭ ✭

Cześć, jest możliwe usunięcie duplikatów poprzez ich scalenie z właściwą i zweryfikowaną przez Ciebie wizytówką.

Taką operację wykonasz jedynie kontaktując się bezpośrednio (telefonicznie) z pomocą techniczną.

Przedstaw sprawę i poproś o scalenie. Zazwyczaj akcja trwa 1-2 dni.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Andrzej K
czerwiec

Student ✭ ✭ ✭

Cześć, jest możliwe usunięcie duplikatów poprzez ich scalenie z właściwą i zweryfikowaną przez Ciebie wizytówką.

Taką operację wykonasz jedynie kontaktując się bezpośrednio (telefonicznie) z pomocą techniczną.

Przedstaw sprawę i poproś o scalenie. Zazwyczaj akcja trwa 1-2 dni.

Nowicjusz ✭

Na jaki numer mogę się z tą pomocą techniczną skontaktować? Nigdzie nie znalazłem takowego. 

Najlepszy Współtwórca

Zaloguj się do Google Moja Firma w dzień roboczy, w godzinach pracy. Wybierz w bocznym panelu Pomoc, a potem na dole okienka pod Kontakt wybierz kontakt telefoniczny. Pracownik Google zadzwoni do Ciebie.

Pozdrawiam,

Jacek