Obecnie 172 forumowiczów jest online
Obecnie 172 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ta lokalizacja została wyłączona z powodu błędów w Google

Nowicjusz ✭

Witam,

moja firma od dziś nie wyświetla się na mapie Google, a widnieje tylko komunikat :

Ta lokalizacja została wyłączona z powodu błędów w Google Moja Firma lub niezgodności z wytycznymi formatowania. Aby uzyskać pomoc w przywróceniu wyświetlania tej lokalizacji w Google, skontaktuj się z działem pomocy.Ta lokalizacja została wyłączona z powodu błędów w Google Moja Firma lub niezgodności z wytycznymi formatowania. Aby uzyskać pomoc w przywróceniu wyświetlania tej lokalizacji w Google, skontaktuj się z działem pomocy.

Dział pomocy przenosi bezpośrednio na te forum, więc jeśli jest Tu pracownik Google, proszę o pilną pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Pozdrawiam Mieczysław

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Możesz podać (przekopiować) nazwę firmy którą podałeś w Google Moja Firma oraz wpisany adres?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

nazwa firmy : Taxi Wisła

Najlepszy Współtwórca

Proponuję popraw wpis tak, by był zgodny wytycznymi (Twoja firma musi się tak faktycznie nazywać).

Popraw też lokalizację na miejsce, gdzie masz firmę zarejestrowaną - a nie np. na główny postój taksówek.

Przeczytaj: https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

Zastanów się czy nie lepiej zmienić wpis na firmę działającą w określonym obszarze:

https://support.google.com/business/answer/3038163?hl=pl

Jak będziesz mieć to poprawione - Kliknij na boczny, lewy pasek w panelu Google Moja Firma,

Wybierz Pomoc, a potem w okienku po prawej na dole wybierz pod Kontakt sposób w jaki chcesz się skontaktować z pomocą Google Moja Firma i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Witam,

firma została założona w Google firma jako działająca na określonym obszarze. Adres firmy jest zgodny z doręczeniem kodu Google. Jeśli chodzi o nazwę firmy to pełna brzmi: Taxi Wisła Alfa, aczkolwiek konkurencja również ma samo " Taxi Wisła " i wyświetla się w mapach Google.

Pozdrawiam Mieczysław