Obecnie 277 forumowiczów jest online
Obecnie 277 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Stworzyłem duplikat lokalizacji

Nowicjusz ✭

Witam,

do pewnego czasu miałem lokalizację firmy ustawioną na miasto Bydgoszcz.
Potem dodałem kolejną w mieście Olsztyn.
Później rzeczywiście już na stałe zmieniliśmy siedzibę na Olsztyn i postanowiłem, że pozbędę się lokalizacji Bydgoszcz, jednak szkoda mi było usuwać całkowicie wizytówkę ponieważ była tam jedna pozytywna opinia. Zmieniłem więc jej adres na ten sam co w 2 lokalizacji no i teraz mam obie opublikowane tak:
Janosik dla Firm Sp. z o.o.
Kajki 3/1, 10-546 Olsztyn

Janosik dla Firm Sp. z o.o.
Michała Kajki 3/1, 10-546 Olsztyn
Co mam zrobić żeby doprowadzić to do ładu i zachować starą wizytówkę? Stara jest istotna ponieważ zawiera treści takie jak wpisy i opinia.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Przemysław Z
marzec

Najlepszy Współtwórca

Witaj

Przy tak dużych przenosinach zaleca się zamknięcie wizytówki i otworzenie nowej.

Potem są tylko kłopoty z nawigacją. Jeśli oba wpisy mają status zweryfikowane/opublikowane to kontaktuj się z pomocą z prośbą o scalenie duplikatów. Kontakt z pomocą opisany jest w artykule tutaj na forum.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Przemysław Z
marzec

Najlepszy Współtwórca

Witaj

Przy tak dużych przenosinach zaleca się zamknięcie wizytówki i otworzenie nowej.

Potem są tylko kłopoty z nawigacją. Jeśli oba wpisy mają status zweryfikowane/opublikowane to kontaktuj się z pomocą z prośbą o scalenie duplikatów. Kontakt z pomocą opisany jest w artykule tutaj na forum.

Pozdrawiam,

Jacek