Obecnie 245 forumowiczów jest online
Obecnie 245 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z opublikowaniem wizytówki

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

zarejestrowałem się w usłudze Google Moja Firma w czwartek (19.10.2017), zweryfikowałem telefonicznie i tego też dnia uzupełniłem wizytówkę. Od tej pory nadal widnieje napis "Twoja firma została zweryfikowana. Opublikowanie Twoich wizytówek może potrwać do trzech dni, ponieważ wcześniej możemy je sprawdzić. Więcej informacji". Co może być przyczyną?

Pozdrawiam,

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dominik B
październik

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Czy Twoja wizytówka posiada już status "zweryfikowanej" czy widnieje na niej status: "oczekuję na sprawdzenie"? Jeżeli ta druga opcja jest widoczna i upłynęło więcej niż 3 dni i status się nie zmienił to skontaktuj się z wsparciem Google Moja Firma z tą informacją i prośbą o pomoc w publikacji wpisu.

Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dominik B
październik

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Czy Twoja wizytówka posiada już status "zweryfikowanej" czy widnieje na niej status: "oczekuję na sprawdzenie"? Jeżeli ta druga opcja jest widoczna i upłynęło więcej niż 3 dni i status się nie zmienił to skontaktuj się z wsparciem Google Moja Firma z tą informacją i prośbą o pomoc w publikacji wpisu.

Pozdrawiam.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

Również mam problem z opublikowaniem strony. Oczekuje na sprawdzenie (trawa to już około 2 miesięcy)  U góry strony wyskakuje mi tekst: Twoja firma została zweryfikowana. Opublikowanie Twoich wizytówek może potrwać do trzech dni, ponieważ wcześniej możemy je sprawdzić.Więcej informacji

proszę o pomoc  

gdzie można zgłosić problem do google???