Obecnie 195 forumowiczów jest online
Obecnie 195 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z opublikowaniem wizytówki

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

zarejestrowałem się w usłudze Google Moja Firma w czwartek (19.10.2017), zweryfikowałem telefonicznie i tego też dnia uzupełniłem wizytówkę. Od tej pory nadal widnieje napis "Twoja firma została zweryfikowana. Opublikowanie Twoich wizytówek może potrwać do trzech dni, ponieważ wcześniej możemy je sprawdzić. Więcej informacji". Co może być przyczyną?

Pozdrawiam,

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dominik B
październik

Magister ✭

Witam,

Czy Twoja wizytówka posiada już status "zweryfikowanej" czy widnieje na niej status: "oczekuję na sprawdzenie"? Jeżeli ta druga opcja jest widoczna i upłynęło więcej niż 3 dni i status się nie zmienił to skontaktuj się z wsparciem Google Moja Firma z tą informacją i prośbą o pomoc w publikacji wpisu.

Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dominik B
październik

Magister ✭

Witam,

Czy Twoja wizytówka posiada już status "zweryfikowanej" czy widnieje na niej status: "oczekuję na sprawdzenie"? Jeżeli ta druga opcja jest widoczna i upłynęło więcej niż 3 dni i status się nie zmienił to skontaktuj się z wsparciem Google Moja Firma z tą informacją i prośbą o pomoc w publikacji wpisu.

Pozdrawiam.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

Również mam problem z opublikowaniem strony. Oczekuje na sprawdzenie (trawa to już około 2 miesięcy)  U góry strony wyskakuje mi tekst: Twoja firma została zweryfikowana. Opublikowanie Twoich wizytówek może potrwać do trzech dni, ponieważ wcześniej możemy je sprawdzić.Więcej informacji

proszę o pomoc  

gdzie można zgłosić problem do google???

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie,

mam ten sam problem, od kilku tygodni wizytówka jest zweryfikowana, ale nie opublikowana, jest też komunikat:

Oczekujące

Twoja firma została zweryfikowana. Opublikowanie Twoich wizytówek może potrwać do trzech dni, ponieważ wcześniej możemy je sprawdzić.

Co dalej z tym zrobić, nigdzie nie mogę  znaleźć kontaktu do pracowników google, zajmujących się tym problemem.

Najlepszy Współtwórca

Bartosz

Tu masz opis jak uzyskać kontakt:

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Potrzebujesz-Pomocy-z-Twoja-wizytowka-Google-Moja...

Proponuję poproś o telefon (w dni robocze, w godzinach roboczych).

Pozdrawiam

Jacek